Iki paskutinio atodūsio jis buvo šalia…

948
Patinka? Duok Like!

„Vienintelis visiškai nesavanaudis žmogaus draugas šiame klastingame pasaulyje, draugas,kuris niekada jo nepaliks, kuris niekada nebus nedėkingas ir neišduos jo, yra ŠUO.
ŠUO liks šalia žmogaus turte ir skurde, sveikatoje ir ligoje.

ŠUO miegos ant šaltos žemės, kur pučia žvarbūs vėjai ir pusto šaltą sniegą, kad tik būtų šalia šeimininko.

ŠUO bučiuos jam ranką, net jeigu ta ranka negali duoti jam vandens; jis laižys žaizdas ir įbrėžimus – susidūrimo su aplinkinio pasaulio žiaurumu rezultatus.

ŠUO saugo savo vargingo šeimininko miegą taip pat pavydžiai, jeigu šis būtų princu. Kai išeina visi kiti draugai – šis lieka.

Kai visi turtai išnyksta ir viskas byra į šukes, ŠUO toks pat pastovus savo meilėje, kaip saulė, keliaujanti dangumi.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353