72 metų fitneso trenerė iš Italijos stebina savo išvaizda

355
Patinka? Duok Like!

Priimta manyti, kad vyresniame amžiuje dailiosios lyties atstovės nustoja skirti savo išvaizdai reikiamą dėmesį, teikia pirmenybę tik patogiems drabužiams ir avalynei, o taip pat nesirūpina savimi. Tačiau kai kurios laužo šį stereotipą.

Norma Viljams gyvena Italijoje ir įkvepia. Šiai moteriai greitai sukaks 73, tačiau ji nė trupučio nepanaši į įprastas pensininkes. Esmė tame, kad Normos figūra neįtikėtinai liekna ir stangri, kurios gali pavydėti jaunos merginos. Ji turi fitneso trenerės sertifikatą ir padeda tobulėti kitiems.

Jaunystėje Viljams neypatingai rūpinosi savimi ir nesiekė sveiko gyvenimo būdo. Tačiau kai ėmė atsirasti pirmos problemos su svoriu, mergina pajuto pavojų ir nusprendė susiimti. 28 metų Norma ėmė keisti įprastą meniu , o taip pat treniruotis. Tačiau ji veikė palaipsniui, kad nejaustų diskomforto dėl staigių permainų. Be to, nebuvo užduoties pasiekti idealą, tačiau buvo noras tobulinti save.

Kai Viljams pamatė pirmuosius rezultatus, jie ją įkvėpė ir pastūmėjo naujiems pasiekimams. Ilgametės treniruotės ir subalansuotas racionas dovanojo Normai puikią figūrą, kurią drąsiai galima pavadinti idealia. O dar Viljams nusprendė tapti trenere ir padėti kitiems.

Sportas ir taisyklinga mityba paveikė italės sveikatą ir savijautą. Ji retai serga ir puikiai jaučiasi. Nei ji, nei aplinkiniai netiki realiu amžiumi, kuris nurodytas pase. Tačiau tai – tik skaičiai, ir jie visiškai neatitinka išvaizdos ir sielos būsenos.

O dar Norma mėgsta ryškius, drąsius ir jaunatviškus derinius. Ji nebijo demonstruoti figūros ir tai nestebina: tokį kūną tikrai ne gėda parodyti. Bet jis – atkaklaus darbo rezultatas. Viljams absoliučiai nusipelno pagarbos: savo metuose ji puikiai atrodo ir įrodo, kad amžius – ne kliūtis grožiui ir aktyvumui.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353