Kaip atrodo berniukas, kuris pirmą kartą gyvenime apsikirpo tik devynerių

17562
Patinka? Duok Like!
Kaip atrodo berniukas, kuris pirmą kartą gyvenime apsikirpo tik devynerių

Prabėgo tos tolimos dienos, kai prabangios šukuosenos buvo vyrų privalumas. Ir į tuos, kurie nesikerpa, dažnai žiūri įtariai. Tačiau mažojo Railio nejaudino žmonių apkalbos ir devynerių jį pavadino „Rapunzele“ dėl ilgos kasos.

Vardan gėrio

Kol berniukas buvo visai mažas, tėvai jo nekirpo, nes nenorėjo. Jo garbanos užaugo iki pečių. Bet kai jie pasiryžo šiam žingsniui, pasipriešino jau pats vaikas. Jis buvo taip įkvėptas mėgstamo futbolininko, kad nesusimąstydamas nusprendė ir toliau auginti šukuoseną. Ir čia atsižvelgiant į tai, kad jo dievaičio plaukai vos siekė pečius.

Mama nesipriešino jo sprendimui. Ir per kelis metus Railis užsiaugino ševeliūrą beveik iki juosmens. Berniukas tinkamai juos prižiūrėjo, jie buvo šviesūs ir šilkiniai.

Tačiau kartą, kai jam sukako 9, jis pareiškė norą atsikratyti ševeliūros ir paaukoti ją vaikų, sergančių vėžiu, perukams. Šeima palaikė jo siekį.

Mažąjį Railį atvežė į kirpyklą. Iš pradžių jis nerimavo dėl pirmojo kirpimo. Kai kuokštas atsidūrė jo rankose, jis negalėjo patikėti, kad uodega tokia ilga.

Po šio nedidelio geraširdiško gesto vaiką pakvietė į radiją, kad jis pasidalintų savo įspūdžiais. Kol kas neaišku, ar jis grįš prie ankstesnio savo įvaizdžio, juk tam prireiks laiko.

Tačiau plaukų dėka jį pažinojo, jie tapo skiriamuoju jo bruožu.

Tiesą sakant, ne visi žmonės, sužinoję jo istoriją, patikėjo, kad fotografijose tikrai berniukas. Daugelis manė, kad nuotraukose iki kirpimo pozuoja jo sesuo.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353