Kaip 79-erių atrodyti 30 metų jauniau? Pasakoja Lauren Hutton

727
Patinka? Duok Like!

Tarp kultinių modelių, pakeitusių mados pasaulį, yra ir Lauren Hutton vardas. Jos karjeros viršūnė buvo 1970-1980 -ieji: gyvybinga blondinė su žaviu tarpeliu tarp dantų pradėjo natūralumo ir unikalumo tendenciją.

Ją vadino „šviežiu amerikietiškos mados veidu“, milijonai moterų norėjo būti jos vietoje filme „Amerikietiškas žigolo“ , kuriame ji filmavosi kartu su Richardu Gere, ir pažinojo ją kaip Revlon veidą.

Šių metų lapkritį Lauren sukako 79 metai, ji toliau žingsniuoja podiumu (praeitame sezone dalyvavo Valentino šou) ir sudarinėja kontraktus su grožio prekės ženklais. Nešioja džinsus, beisbolo kepuraites, ryškių spalvų sukneles.

„Sako, kad su stiliumi arba gimsta, arba ne. Tai niekai. Stilius yra tai, kas jums tinka. Atsistokite priešais veidrodį, įsižiūrėkite į save ir nieko neklausykite. Pavyzdžiui, aš nenešioju juodos – tai man netinka. Mano odos pustonis gelsvas, man labiau tinka ruda.“

„Aš tikiuosi užsiimti modelių verslu iki 100 metų. Yra šansas. Mano mamai sukako 96 metai ir ji atrodo gerai, – sako Lauren. – Moterų požiūrio į senėjimą pokyčiai – štai mano misija pastaraisiais metais.

Su amžiumi moterys gali ir turi būti gražios ir ryškios visomis prasmėmis.“ Aktyvus gyvenimo būdas „Reikia gauti malonumą iš gyvenimo kasdien!“- sako Lauren, kuri nė minutės negali nusėdėti vietoje. – Aš visada judesyje.“

Jaunystėje ji dalyvavo motolenktynėse ir lakstė po Manheteną iki 50-ies, kol 2000-aisiais nepateko į rimtą avariją ir nepraleido 2 savaičių komoje. Po šio įvykio Lauren pakeitė motokrosus, tačiau ne joga, o nardymu.

„Aš jį pabandžiau, kad sulieknėčiau ir… įsitraukiau. Iki pandemijos praleisdavau pakrantėje iki 8 mėnesių per metus. Taip pat užsiiminėjau trekingu – pasivaikščiojimai pėsčiomis po kalnus visai dienai daro gerą įtaką širdžiai ir veido spalvai. Karantino metu tarp keturių sienų buvo sunku, bet mane išgelbėjo pilatesas. Aš užsiiminėjau po valandą kasdien.

Racionas

„Kas liečia dietą, aš stengiuosi nemaišyti paprastųjų angliavandenių ir baltymų. Aš valgau mėsą su daržovėmis arba ryžius bei bolivinę balandą su daržovėmis. Kažkokiu būdu tai veikia. Kai aš viską sumaišau į krūvą, iškart imu storėti.

Idealūs pusryčiai – kiaušiniai su bekonu ir riekutė pilnagrūdės duonos. Pietus aš praleidžiu.

Vietoj jų – pora lengvų užkandžių. Man visada po ranka bananai ar kriaušė. Vakarienei aš mėgstu gaminti makaronus su pomidorais, mėta, aštriaisiais pipirais ir apelsinų padažu. Tai mano firminis patiekalas.

Ir taip, aš geriu daug vandens: mažiausiai 8 stiklines per dieną. Aš laikau vandenį iš abiejų lovos pusių, mašinoje, visose rankinėse.

Odos priežiūra

Lauren visada buvo natūralaus grožio šalininke. Ji niekada nesidarė plastinių operacijų, manydama, kad „senti – tai normalu ir matyti veidrodžio atspindyje raukšleles – taip pat. O botoksas daro veidus netikrais ir tai baisu“.

„Ilgą laiką aš paprasčiausiai prausiausi vandeniu su muilu ir tepiau drėkinamąjį kremą.

Tačiau pastaraisiais metais aš atradau retinolį. Aš tepu priemonę su juo ant odos prieš tepdama drėkinamąjį kremą prieš miegą. Tai kaip apatinukas po vakarine suknele. Būtina!“

„Taip pat aš naudoju simondsijų aliejų. Tai visiškai nebrangu. Įtrinu jį į plaukus ir kūną po dušo, tiesiog pastoviu kelias minutes ir leidžiu jam įsigerti.“

Makiažas

„Niekada nesuprasdavau moterų, kurios vonioje praleidžia valandą, darydamos makiažą. 15 minučių – mano maksimumas, kaip ir prieš 50 metų. Aš netikiu „jauninančiu makiažu“ ir manau, kad grožis susijęs su sveikata, o gausūs kremai ir pudros jį maskuoja.

Aš tik darau veidą gaivesniu: truputį maskuoklio po akimis ir tiesią liniją žemyn nosimi. Tai padeda pakoreguoti kreivą nosies pertvarą. Paskui pabrėžiu antakius pieštuku. Ir finalinis štrichas – lūpos. Aš padažau vidinę lūpų dalį tamsesniu pieštuku. Jei pažiūrėsite į 3-4 metų vaiką, vidinė jo lūpų dalis bus tamsiai raudona – ten priteka daugiau kraujo“.

Grožio paslaptis

„Geras žmogus šalia“,- sako Lauren su šypsena. Ji 27 metus susitikinėjo su savo vadybininku Bobu Wiliamsonu, bet taip ir neištekėjo ir nesusilaukė vaikų. Užtai suka romanus iki šiol! Naujojo vaikino vardą iki šiol laiko paslaptyje, tačiau jis daug jaunesnis už ją. „Nemeskite sekso, tai kvaila, ir mylėkite, mylėkite ir dar kartą mylėkite. Mes, moterys, nuo to pražystame bet kokiame amžiuje!“

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353