Kai Ksenijai buvo 20 metų, ji tapo 5 vaikų motina

803
Patinka? Duok Like!

20 metų amžiaus Ksenija neteko motinos ir tuo pačiu metu ėmė globoti 3 vaikus.

Tuo momentu 20-metė moteris jau augino dvi savo dukras – Kristiną ir Mariną. Jos 9 metų brolis Vladas ir dvi mažosios sesutės 3 metų Angelina ir dvimetė Viktorija galėjo likti našlaičiais ir patekti į vaikų namus.

Tačiau Ksenija, nepaisydama visų „geranoriškų“ įkalbinėjimų, neprisileido nė minties apie prieglaudą.

Ji įsivaikino berniuką ir mergaites ir nuo tada visi gyvena didele šeima ir kartu nugali sunkumus. O problemų nemažai. Šeima gyveno kaime, kur nebuvo jokių perspektyvų, liko vieni senukai ir nevykęs jaunimas.

Ksiuša su vaikais gyveno griūvančiame name ir buvo trečia savininkė. Būstas eižėjo, dengėsi pelėsiu. Todėl vasarą, kai vaikučiai ilsėjosi stovykloje, moteris nusprendė persikelti į miestą. Ji rado butą ir pervežė visus daiktus, tačiau ilgai negalėjo rasti darbo.

Ksenijai pavyko gauti darbą tik gamykloje, kadangi ji neturėjo jokio išsilavinimo. Tačiau 12 valandų pamainos išsekindavo ir trukdydavo visavertiškai rūpintis savais ir įvaikintais vaikais.

Ksenija labai pergyveno ir nerado sau vietos, todėl išėjo iš darbo ir pradėjo dirbti taksi.

Šis darbas moteriai patinka, juk grafikas laisvas ir niekas nenurodinėja, kaip ir ką daryti.

Vienintelis minusas – būtinybė nuomotis automobilį, kad užsidirbtum. Šiandien visi Ksiušos vaikai užaugo. Vladas gavo išsilavinimą kūno kultūros koledže ir jau treniruoja vaikus, atnešdamas šeimai papildomų pajamų. Jaunesnioji tikra dukra Marina baigė mokyklą.

Vyresnioji Kristina prieš du metus planavo mokytis virėjo profesijos, tačiau apie jos gyvenimą patikimos informacijos nėra.

Sesutės Vika ir Angelina puikiai mokosi mokykloje ir padeda Ksenijai. Tiesa, moteris pradėjo užsiimti tinkliniu marketingu ir sutiko vyriškį, kurį laiko savo atrama. Lieka palinkėti šiai šeimai laimės ir gerovės.

O tikra herojė Kristina nusipelno pagarbos.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353