Kai ji gimė, jos blakstienomis žavėjosi visas pasaulis. Kaip praėjus 7 metams atrodo mergaitė-lėlė

26410
Patinka? Duok Like!

Merginos visada bandė padaryti savo blakstienas ilgesnėmis. Kažkas skiria daugiau dėmesio ypatingai priežiūrai, maitindamos blakstienas įvairiomis priemonėmis, o kažkas griebiasi priauginimo, kuris leidžia padaryti žvilgsnį atviresnį.

Stefani Džeid nereikia nei vieno, nei kito. Mergaitė Amaja sugebėjo pakerėti internetą savo lėlišku grožiu ir neįtikėtinai ilgomis blakstienomis. Pasakojame, kaip Amaja atrodo dabar ir
kaip pasikeitė jos išvaizda.

Stefani sekėjai manė, kad ji – fotošopo fanatė

Kai Stefani pagimdė antrą dukterį, buvo nustebusi, kokios ilgos jos blakstienos. Moteris ėmė publikuoti nuotraukas Instagrame ir jos greitai išpopuliarėjo. Stefani auditorija augo sulig kiekviena diena, o sekėjai pasiskirstė į dvi stovyklas.

Vieni tiesiog žavėjosi Amajos išvaizda ir pranašavo jai modelio ateitį, o kiti buvo įsitikinę, kad mergaitės motina užsižaidė fotošopu.

Žiūrint į mažosios Amajos fotografijas, tikrai sunku patikėti, kad tokia išvaizda gali būti realybėje.

Mergaitės akys didžiulės, labai ilgos blakstienos, putlūs skruostukai ir lūpytės. Viskas taip taisyklinga ir harmoninga, kad vaikas atrodo lyg lėlė.

Amaja – mišrios santuokos vaikas

Amajos mama Stefani dirba kirpėja. Ji kilusi iš Latvijos, tačiau yra egzotiškos išvaizdos dėka meksikietiškų, portugališkų ir prancūziškų šaknų. Moteris daugiau nei 10 metų ištekėjusi už afroamerikiečio.

Be Amajos, pora dar turi vyresnįjį sūnų ir neseniai gimusią jaunesniąją dukterį, kurių išvaizda irgi panaši į modelių.

Mišrių santuokų vaikai dažnai gimsta neįprasti ir labai gražūs, tačiau Amajos atveju tėvų genai sukūrė tikrą lėlę.

Stefani publikuoja fotografijas nuo pat dukters gimimo, todėl skeptikai galėjo įsitikinti, kad mergaitės išvaizda tikrai yra tokia be jokių apdirbimų ir gudrybių. Mergaitės blakstienos ne pagal metus ilgos, kas prideda jos įvaizdžiui dar daugiau žavesio.

Amaja kol kas neuždirba iš savo išvaizdos, tačiau fotografijų kolekcijoje yra nuotraukų su įvairių drabužių parduotuvių ženklais. Mergaitės mama stengiasi puošti ją madingais arba linksmais kostiumais, o dukra su malonumu pozuoja.

Dabar Stefani turi daugiau nei 150 tūkstančių sekėjų. Pastaruoju metu ji reguliariai publikuoja savo jaunesniosios dukters, kuri irgi mėgsta pozuota ir turi modelio išvaizdą, foto ir video.

Visi gali sekti, kaip auga Stefani vaikai ir kaip keičiasi jų išvaizda. Amajos blakstienos ilgos kaip ir anksčiau. Socialinių tinklų vaizdo įrašuose mergaitė dažnai šoka, maivosi ir kvailioja kaip pats paprasčiausias vaikas. Dabar Amajai beveik septyneri, ji atrodo gana suaugusi, veido bruožai irgi pasikeitė, tačiau išvaizda kerinti kaip ir anksčiau.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353