Kai jaunikio motina pamatė nuotaką, iškart prisiminė, kad šitą merginą jau matė

8741
Patinka? Duok Like!

Atsitiktinumai, kaip žinia, ne atsitiktiniai. Ar gali įsimylėjėliai, kurie neseniai susipažino, iš tiesų būti pažįstami dar nuo vaikystės? Pasirodo, taip.

Haidi ir Edas kartu mokėsi universitete ir gyveno viename bendrabutyje. Dar daugiau, Haidi gyveno kambaryje, kuriame paskui apsigyveno Edas. Šis kambarys juos ir supažindino.

Vaikinas nežinojo, kaip naudotis džiovykle. Jis sužinojo, kas gyveno kambaryje iki jo ir paskambino merginai to paklausti.

Greitai jaunuoliai pradėjo susitikinėti, o paskui nusprendė susituokti. Kai Haidi ir Edas supažindino savo tėvus, jiems paaiškėjo daug bendro.

Pavyzdžiui, abi mamos mėgsta buriavimą. Kai vaikai buvo maži, tėvai imdavo juos su savimi į tą patį kurortą.

Vakare, po bendros vakarienės, Kei, Haidi mama, prisiminė įdomią detalę. Kai dukrai buvo šešeri, jie ilsėjosi Giumbete, Turkijoje. Ten Haidi įsimylėjo berniuką, vardu Edas.

Visas dvi savaites vaikai pravaikščiojo susikabinę už rankų. Tačiau po atostogų šeimų keliai išsiskyrė ir jie daugiau niekada nesimatė.

Tada Kei sename albume rado nuotrauką, padarytą prieš 15 metų Turkijoje. Joje buvo Haidi ir tas pats Edas. Kei nuskenavo šią nuotrauką ir nusiuntė vaikino mamai. Fiona, Edo mama, patvirtino: fotografijoje jos sūnus.

Nuostabu, tačiau jaunuoliai įsimylėjo vienas kitą ankstyvame amžiuje. Ir štai dabar, po 15 metų, jie susitiko vėl ir vėl įsimylėjo.

Ši naujiena šokiravo ir pradžiugino jaunuolius. Juk kiekvienam jų tai buvo pirmoji meilė. „Turbūt kažkas buvo jų pasąmonėje, kad jie sukurti vienas kitam“,- svarsto Haidi mama.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353