Kai gudrauja vyras – jis niekšas. Kai gudrauja moteris – ji išmintinga

200
Patinka? Duok Like!

Kaip tiksliai viskas pastebėta. Kaip pirštu į akį!

Mes skirtingi…

Moterys valgo besikalbėdamos, vyrai kalba valgydami. Moterys maudosi, vyrai plaukioja.

Todėl pas jas maudymosi kostiumai, o pas juos – glaudės.

Kai gudrauja vyras – jis niekšas. Kai gudrauja moteris – ji išmintinga.

Išsiskyręs vyras – laisvas. Išsiskyrusi moteris – vieniša.

Vyras su pinigais – asmenybė. Moteris su pinigais – žmogus. Vyras viską gyvenime ima jėga, moteris – intrigomis.

Vyro laimė – aš noriu. Moters laimė – jis nori! Vyrams nepatinka meilė be sekso, moterims – seksas be meilės.

Vyrai – proto broliai, moterys – nelaimės draugės. Moterys svajoja, vyrai planuoja. Moteriai pakanka dalyvauti, vyrui – tik laimėti.

Moterys slepia savo amžių, vyrai – pajamas. Vyras myli akimis, moteris – ausimis. Kelias į vyro širdį eina per skrandį, o į moters širdį – per brangią parduotuvę. Arba santuokų rūmus.

Moterys lieknėja, vyrai – augina raumenis. Moterys neperneša tuščio šaldytuvo ir tuščios pašto dėžutės, vyrai – tuščio butelio ir piniginės.

Stop! O mes turime ką nors bendro?

Mes vis ieškome savo antrosios pusės. Ir visi norime būti laimingi ir suprasti. Ir tegu vieni myli akimis, o kiti ausimis, tačiau meilės organas pas abu vienas – širdis!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353