“Ką jis joje rado?“ Štai kaip atrodo buvusi gražiausio pasaulio arabo žmona

35839
Patinka? Duok Like!

Omaras Barkanas al Lala išpopuliarėjo dar 2013 metais. Šis arabas išsiskiria ryškia savo išvaizda ir idealiais veido bruožais. Jis fotografuojasi, filmuojasi reklamoje ir, žinoma, yra paklausus modelis. O dar jis rašo eiles.

Kaip suprantate, su pinigais pas jį viskas gerai.

Šis gražuoliukas turi Instagram paskyrą, kurią stebi 1,3 milijono žmonių. Žinoma, didžioji dalis gerbėjų – moterys.

Tačiau viskas, kas mums belieka, tai tik svajoti apie jį.

Omaras kelis metus buvo vedęs moterį, vardu Jasmin, kuri yra drabužių dizainerė. Jiems auga sūnus, kuriam dabar 4 metukai.

Daugelis Omaro gerbėjų manė, kad žmona jam netinka. Juk jis toks gražuoliukas, o ji, pasakysime taip, neypatinga.

Nežinia, dėl šios priežasties ar ne, tačiau visgi jų santuoka iširo 2018 metais.

Jasmin ir Osmano paskyroje beveik nėra bendrų nuotraukų.

Tačiau jie dažnokai rodo sūnaus nuotraukas. Daugelis mano, kad mažylis labiau panašus į tėtį ir kai užaugs, taps tokiu pat gražuoliuku.

Prisipažinkite, norėtumėte tapti šio vyriškio žmona?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353