Jūsų nagų forma gali papasakoti apie jūsų asmenybės tipą

8819
Patinka? Duok Like!

Kokie pas jus nagai? Jums patinka ovalūs ar jūs teikiate pirmenybę kvadratinei formai? Jūs priimate šį sprendimą dažniausiai nesąmoningai. Jūsų nagų forma gali papasakoti kitiems žmonėms apie tai, kuo jūs esate. Sužinokite, kiek jūs harmoningi…

1. Užaštrinti trikampiai nagai

Jūsų nago forma praktiška ir moteriška. Jūs ekstravertiškas žmogus, kuriam lengva susirasti naujų pažįstamų ir užmegzti draugiškus santykius. Kai jūs įeinate į kambarį, jūs spinduliuojate gėrį ir teigiamą energiją. Jūs vengiate nemalonumų, todėl kad jūs labai taikus žmogus.

2. Kvadratiniai nagai

Ši nago forma daro jūsų rankas stambesnes. Tai pabrėžia stiprų jūsų charakterį, todėl, kai tik jūs skirsite savo dėmesį kažkam, niekas negalės priversti jus pakeisti savo nuomonę. Be to, jūs laikotės savo nuomonės, net jei jūs negaunate didelio palaikymo iš aplinkinių. Dėl savo tiesumo jūs dažnai susiduriate su nesupratimu. Tačiau daugumoje atvejų geriau susitaikyti, o ne „griauti“viską aplink.

3. Kreivi nagai

Pamatę jūsų nagų formą žmonės gali iškart pasakyti, kad jūsų nesilaikote tam tikrų normų. Jie ne tik pritraukia dėmesį, bet ir demonstruoja jūsų kūrybiškumą. Be to, jums patinka tirti naujus kelius, o ne šiaip eiti senu maršrutu. Grupėje jūs visada esate lyderis ir dažnai išsiskiriate chamiškumu. Bet jūs pakeleiviai žino, kad jūs niekada neturite tikslo pakenkti. Jie vertina jus už jūsų aistringą bendro tikslo siekimą.

4. Apvalūs nagai

Jūs mėgstate harmoniją ir romantiką, kas atsispindi apvalioje jūsų nagų formą. Didžiausias noras gyvenime – rasti savo svajonių partnerį. Jums tikrai reikia švelnių santykių ir meilės. Argumentų ir kitų nesutarimų neturi būti jūsų gyvenime.

Argi tai nenuostabu, kaip jūsų nago forma atitinka jūsų individualumą?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353