Jeigu vyras nemoka bučiuotis

721
Patinka? Duok Like!

Jeigu vyras nemoka bučiuotis – tai ne dėl to, kad jis vis dar nekaltas. 

Jis tiesiog nemoka bučiuotis ir jūs nieko negalėsite su tuo padaryti, nes jis mano, kad jis moka.

Jei jis lovoje tyli, kaip kelmas – tai ne todėl, kad darželyje jam liepdavo nesikalbėti per pietų miegą. Jam tiesiog taip patogiau, jis visada tylės, kiek aukštai jūs bepašoktumėt.

Jeigu jis neišneša šiukšlių – tai ne todėl, kad nemyli žmonos. Jis ne žmonos nemyli – jis nemėgsta išnešinėti šiukšlių.

Jei žmogus nuolat nervingas ir pyksta – tai ne dėl gyvenimo be prošvaisčių. Jis bus nervingas ir pyks, netgi jei jį įvyniosi į vatą, tokia jo prigimtis.

Jei gaudamas 30 tūkstančių algos jis neturi už ką pasidaryti užsienio paso, jis jo nepasidarys ir uždirbdamas 50 tūkstančių, ir būtent dėl to, kad jam nepakaks pinigų. Santykis su pinigais išvis nepriklauso nuo atlyginimo dydžio ir jūs be reikalo svajojate, kad jei atsiras daugiau pinigų, jūs pradėsite geriau gyventi. Jei pinigų ir padaugės, jūs gyvensite lygiai taip pat. Jei jis važinėja nusitrynusiomis padangom, tai ne todėl, kad jis neuždirba naujoms.

Jis jų nenusipirks, netgi jei jūs jam duosite pinigų.

****
Pasižiūrėkite įdėmiai į šį žmogų dabar, kai jis antrą ar trečią kartą guli jūsų lovoje.

Štai toks jis bus visada.

Jūs nieko negalėsite jame ištaisyti.

Bet mes vis tiek tikėsimės stebuklo ir tikėsime meilės galia, nes tokia yra gailestinga gamtos gudrybė, juk tokiais kokie mes esame, niekas mūsų ir neimtų ir žmonių giminė išmirtų.

Malka Lorenc

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353