Istorija apie tai, kaip reikia elgtis su žmonėmis

1649
Patinka? Duok Like!

Moteris dirbo mėsos kombinate. Kartą savo darbo dienos pabaigoje ji nuėjo į šaldymo kamerą kažko patikrinti , bet durys atsitiktinai užsidarė ir ji liko uždaryta viduje.

Nors ji šaukė ir beldė iš visų jėgų, visa tai nedavė rezultatų, kadangi niekas negalėjo jos išgirsti. Dauguma darbuotojų jau išėjo, o šaldiklio išorėje neįmanoma girdėti, kas vyksta viduje.

Po penkių valandų, kai ji jau buvo netoli mirties, gamyklos apsauginis galų gale atidarė duris. Ji per stebuklą išsigelbėjo nuo mirties tą dieną. Vėliau paklausė apsauginio, kodėl jis nusprendė patikrinti šaldymo kamerą tą dieną, juk tai neįėjo į jo pareigas.

Jis atsakė: „Aš dirbu gamykloje jau 35 metus, šimtai žmonių atvažiuoja ir išvažiuoja kasdien, bet tu viena iš nedaugelio, kuri sveikinosi su manimi rytais ir atsisveikino darbo dienos pabaigoje. Daugelis elgiasi su manimi, lyg būčiau nematomas.

Šiandien, kai jūs atėjote į darbą, kaip visada pasakėte man „Labas“. Tačiau tą vakarą po darbo dienos aš susidomėjęs pastebėjau, kad neišgirdau jūsų „Iki, pasimatysime rytoj“ ir aš nemačiau, kad jūs palikote gamyklos teritoriją.

Todėl aš nusprendžiau patikrinti aplink gamyklą. Aš taip pripratau prie jūsų „labas“ ir  „iki“ kiekvieną dieną, juk jie primena man, kad aš kažkam reikalingas. Neišgirdęs šiandien jūsų atsisveikinimo, aš supratau, kad kažkas atsitiko. Štai kodėl aš visur jūsų ieškojau.“

Būkite nuolankūs, mylėkite ir gerbkite tuos, kurie jus supa. Juk mes niekada nežinome, kas bus rytoj.

Pasidalinkite tuo, jei sutinkate…

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353