Istoriją apie daktarą, kuri sugrąžins tikėjimą žmonija

1214
Patinka? Duok Like!

Šis auksinės širdies žmogus iki paskutinės gyvenimo dienos padėjo žmonėms…

Svarbiausia profesija gyvenime – būti žmogumi…

Šis auksinės širdies žmogus iki paskutinės gyvenimo dienos padėjo žmonėms.

Mochamedas Mašali, žinomas kaip „Vargšų gydytojas“, baigė medicinos koledžą 1967 metais ir daugiau nei 50 metų gydė neturtinguosius nemokamai savo klinikoje Tantoje (Egiptas). Kartais skurstantiems duodavo pinigų vaistams.

Netgi iš tų, kurie galėjo susimokėti, Mašali imdavo vos 10 Egipto svarų (mažiau nei dolerį). Šimtai pacientų kasdien rikiuodavosi eilėje priešais jo kuklią kliniką ir daktaras Mochamedas dirbo nuo ankstyvo ryto iki vėlyvo vakaro, kad priimtų visus pacientus.

Mochamedas Mašali neturėjo mašinos ir net mobiliojo telefono. Nepaisydamas savo garbaus amžiaus, jis kasdien pėsčiomis eidavo iš namų į kliniką.

„Aš nenoriu 10 metrų ilgio mašinos ar kostiumo už milijoną svarų. Ar dar kažko panašaus. Aš pasitenkinu labai mažais dalykais. Pakanka sumuštinio su falafeliais“.

Mochamedas Mašali pasakojo, kad baigęs medicinos koledžą sužinojo, jog tėvas paaukojo pinigus, skirtus gydymuisi, tam, kad jis išsimokslintų ir taptų gydytoju. „Aš pažadėjau Dievui neimti nė cento iš vargšo ar stokojančio“,- sakė „Vargšų daktaras“.

O dar jis prisiminė mažo berniuko, kuriam reikėjo insulino, istoriją. Jo mama neturėjo pinigų.

Kai įsikišo Mašali, jau buvo vėlu. Mažylis mirė… „Tada aš pasižadėjau pašvęsti save tarnauti vargšams“,- pasakė daktaras interviu Deutche Welle.

Kartą vienas turtingas žmogus, sužinojęs jo istoriją, paaukojo Mašali 20 tūkstančių dolerių ir davė automobilį. Tačiau po metų filantropas sužinojo, kad Mochamedas išdalijo pinigus savo neturtingiems pacientams, o mašiną pardavė, kad už gautus pinigus nupirktų analizatorius ir nemokamai atliktų tyrimus.

„Vargšų gydytojas“ sakė: „Medicina – tai humanitarinė profesija, o ne komercinė. Vienas daktarų, kuris mane mokė universitete, kartą man pasakė: „Jei jūs ruošiatės užsiimti medicina, kad pasistatytumėte namą ar nusipirktumėte prabangią mašiną, nestudijuokite medicinos.

Geriau eikite į akcijų biržą ar tarptautinę prekybą.“

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353