Įspūdingos močiutės kultūristės formos lieka neįvertintos vyrų

207
Patinka? Duok Like!

Anželos Grehem stažas treniruoklių salėje didesnis nei solidus – beveik pusė amžiaus.

Dabar  jai 69 metai, ji jau močiutė, tačiau nesiruošia nustoti „tampyti geležių“, nepaisydama traumų. Ji jaučia malonumą ir nuo paties proceso, ir nuo savo formų.

Ko nepasakysi apie kai kuriuos vyrus, nepatenkintus įspūdingais moters bicepsais. Pirmąkart ateiti į sporto salę jai padėjo draugas, kuris domėjosi kūno rengyba ir kartą atnešė teminį žurnalą. Trapi Anžela tuo metu darė sėkmingą fotomodelio karjerą, tačiau pamačiusi amerikietės kultūristės foto, nusprendė tapti tokia pat. Nuo tada ji kasdien treniruojasi salėje!

Kaip atsidavusi sportininkė, Anžela kelia tikslus ir jų siekia. Pavyzdžiui, ji gali iškelti svorį, lygų jos pačios svoriui ir planuoja didinti iki 70 kg.

Tačiau tokie pasiekimai kartais suteikia kai kuriems vyrams dingstį pajuokauti, ar tokia sportiška moteris nenorėtų paimti jų ant rankų? Į panašius išpuolius britė močiutė nereaguoja, įsitikinusi, kad širdyje jie mato joje deivę, o gal pavydi jos užsispyrimo, valios ir stangraus kūno.

O jus panašūs moterų pavyzdžiai įkvepia ar baugina? Prašome pasidalinti savo įspūdžiais
peržiūrėjus Anželos Grehem foto.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353