Išmintinga moteris niekada nepavydi, ir štai kodėl…

3843
Patinka? Duok Like!
  1. Moteris supranta, kad be vyro gyvenimas nesibaigia.

Moteris puikiai supranta tai, kas ji, kas jai yra svarbu, vienareikšmiškai ji nepamiršta ir mylėti savo partnerio, tačiau neprarasti savęs šioje sąjungoje. Savo individualumo ji neatmeta atgal, savo gyvenimo nelaužo dėl meilės.

  1. Moteris neslepia savo jausmų.

Ar tai būtų teigiami, ar pasipiktinimo jausmai, ji neslėps jų, su jos jausmais vyrui reikia skaitytis ir juos gerbti. Išmintinga moteris nesigėdys ir kažko neišgalvos metų metus, kad pasakytų vyrui.

  1. Ji nelįs į vyro socialinį tinklą.

Jai tai giliai vienodai, ji pakankamai brandi, kad pavydėtų. Svarbu tai, kas yra tarp jų su vyru realybėje.

  1. Santykiuose brandi moteris neslėps tiesos.

Jai to nereikia, jai visiškai nereikia saugoti save nuo kažko. Nerizikuos prarasti pasitikėjimo tarp jos ir jos vyriškio.

  1. Ji tiki savo vyru.

Jai nereikia pergyventi dėl jų santykių, nereikia skaityti jo sms ir klausinėti kodėl grįžo vėlai, kur buvo ir kitų klausimų. Ji tiki ir neabejoja juo.

  1. Dirba su savimi.

Žino, kad norint būti sėkminga, reikia dirbti ties savimi ir nepamiršti to.

  1. Prašo pagalbos.

Brandi moteris santykiuose neslėps, kad jai reikia vienokios ar kitokios pagalbos. Paprašys padėti savo vyro spręsti jos problemas.

  1. Pripažįsta savo klaidas

Išmintinga moteris neims slėpti klaidų, jei ji kažką padarė neteisingai, ji nevengs pokalbio,neslėps, pasakys ir ištaisys.

  1. Nuo sunkumų nebėga.

Jei santykiuose iškyla sunkumų, siekia juos įveikti kartu su vyru ir nenutraukia santykių.

  1. Myli savo vyrą.

Pas tokią moterį vyras „skrenda“ namo, jam nereikia spėlioti ir pergyventi – myli jinai jį ar ne. Viskas paprasta, aišku ir suprantama šiuose santykiuose.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353