Išmintinga moteris išeina, kai supranta kad jos meilė ne abipusė

3148
Patinka? Duok Like!

Ji nusprendė išeiti tuo momentu, kai suprato, kad jos meilė ne abipusė…

Iš visų vyrų ši mergina pasirinko tave. Ji neužsiciklino trūkumuose ir ydose. Tu buvai jai idealus savo netobulumu.

Ji mylėjo tave visa širdimi. Ir nieko neprašė, tik vieno – mylėti ją taip pat.

Kai tau reikėjo išsikalbėti, ta moteris buvo šalia. Visada norėjo geriausio dėl tavęs, norėjo mylėti ir rūpintis. Norėjo, kad ir tu atsimintum, kaip tai – mylėti ir būti mylimu.

Ji kūrė planus, mintis apie tai, kad jūsų bendra ateitis neegzistuoja – atrodė jai neįmanoma. Tikėjo, kad jūs galite gyventi ir klestėti kartu.

Kiekvieną dieną sakė tau, kad tu geriausias. Ir darė tai net pačiomis niūriausiomis dienomis.

Ji padovanojo tau kūną ir atvėrė sielą.

Jos svarbiausias prioritetas tapo jūsų bendra laimė. Ji galvojo apie tavo gerovę tada, kai tu buvai pernelyg užsiėmęs savimi. Ir rezultate tu pripratai prie besąlygiško rūpesčio, tapai per daug egoistiškas.

Jos jausmai ir emocijos buvo tau pernelyg intensyvūs. Ir viskas, ką tu galėjai padaryti – pasirinkai nekreipti į juos dėmesio. Tiesiog pamiršai, kad jai (kaip ir kiekvienam žmogui) reikia abipusės meilės.

Deja, tu nusprendei pamiršti, kad meilė – tai gatvė su dviejų pusių eismu. Nusprendei ignoruoti tai, kad į sveikus santykius visada turi dėti pastangas du žmonės.

Kai moteris išsirenka tave tarp kitų, kai ką reikia žinoti. Ji visada rinksis tave, bet jei pajus, kad jos jausmai be atsako, kad daugiau negali atiduoti, negaudama nieko atgal, ši mergina išeis.

Galbūt šiame išsiskyrime bus ir kai kas gero. Visai tikėtina, ši patirtis duos jums vertingą pamoką. Jūs suprasite, kad abipusė meilė – tai didžiausia dovana šiame gyvenime.

Santykiai vystosi tada, kai atiduodate ne mažiau, nei imate. Kai jūs palaikote vienas kitą, augate ir vystotės kartu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353