Išleistuvėms mergina pasipuošė originaliau nei žvaigždės ant raudono kilimo, už ką gavo krūvą negatyvo

5816
Patinka? Duok Like!

Per išleistuvių balių su merginų įvaizdžiais dėl ekstravagancijos gali konkuruoti tik pasaulinio masto žvaigždės.

Kiekviena stengėsi išsiskirti iš minios ir šiai užduočiai turėjo pasitarnauti ir suknelės spalva, ir fasonas, ir aksesuarai, ir šukuosenos su makiažais.

Kai kurios pasitraukė nuo tradicinio įvaizdžio ir atsisakė vakarinės suknelės.

Didžiausią furorą sukėlė abiturientė, atėjusi su balta permatoma suknele, po kuria matėsi atitinkamo tono apatiniai rūbai. Ji negalėjo likti nepastebėta, todėl greitai jos foto pasirodė socialiniuose tinkluose, kas ženkliai praplėtė komentarų auditoriją.

Nuomonės išsiskyrė: kažkas gėdino merginą ir jos tėvus dėl tokio nestandartinio išleistuvių suknelės varianto, o kažkas palaikė jos drąsų sprendimą.

„Visai patiko įvaizdis ir suknelė. Tiesiog daugumai tai kol kas keista“.

„Šaunuolė mergina, jos laukia didi ateitis, neordinarumas tai vystymasis“.

„Nematau nieko gero. Jei aš savo laiku taip būčiau atėjusi į išleistuves, manęs nebūtų įleidę į mokyklą. O tėvas su motina išvis būtų „galvą nurovę“.“

Daugelis merginų irgi nesidrovėjo apsirengti atvirų suknelių, tačiau ažiotažą sukėlė tik viena abiturientė.

Abiturientės – tai dažniausiai pilnametės merginos, kurios gali rengtis kaip nori. Tuo labiau, kad šis įvaizdis išleistuvių puotai, o ne kasdienis apdaras.

O kaip jūs manote – priimtina ateiti į viešą renginį taip apsirengus? Ar norisi pacituoti kai kuriuos: „kur žiūri tėvai?!“

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353