Įsimylėjėliai surengė vestuvių ceremoniją kapinėse ir štai kokia to priežastis…

1012
Patinka? Duok Like!

Kapinėse, kurias išsirinko jaunavedžiai, palaidotas nuotakos Madelein brolis Tomas. Vaikinas mirė dar 2013 metais.

Mergina patikino, kad be jo „dalyvavimo“ vestuvės atrodytų tuščios. O taip nuotakai atrodė, lyg ji būtųтpakvietusi Tomą į jai svarbų įvykį.

„Mes šventėme paprastai, kaimiškai, tvyrojo dvasingos emocijos, džiaugsmas ir meilė.

Atvykus mūsų svečiams buvo siūlomas šampanas. O taip pat paprašėme padaryti „garbės taką“, kuriuo mes nuėjome iki Tomo kapo,“- prisiminė Madelein.

Svečiai kartu su jaunikiu Koriu klausėsi Tomui svarbių dainų, dėjo jam gėles, kartu valgė jo mėgstamus patiekalus, o paskui paleido į dangų dešimtis baltų oro balionų.

Pagal sumanymą, tai simbolizavo išsilaisvinimą nuo sielvarto ir naujo gyvenimo pradžią.

„Mūsų vestuvės buvo ypatingos, todėl kad vyko kapinėse. Tačiau viskas praėjo puikiai ir šventė nebuvo niūri.

Ceremonija buvo labai džiugi ir panašu, kad svečiai irgi liko patenkinti. Jie sakė, kad mūsų vestuvės – geriausios iš tų, kuriose jie lankėsi“,- papasakojo Madelein.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353