Įdomios ir tikslios citatos apie kiekvieną Zodiako ženklą – Žuvys

9497
Patinka? Duok Like!

Žuvų atmintis puiki ir jos niekada nepamiršta gero elgesio su jomis. Bloga galima atleisti ir išmesti.

O gera šildys širdį ir po kelių metų. Žuvys niekada nepamirš to, kas buvo su jomis sunkiomis minutėmis.

Gerai, kad Žuvų minčių niekas nesugeba skaityti, o tai kuklių ir drovių žmonių įvaizdis išlėktų velniop.

Tyliame duburyje velniai veisiasi – tai apie Žuvis.

Žuvys nebijo jausti, jos bijo paskęsti jausmuose.

Jeigu reikės rinktis, tai greičiausiai vietoj aukštuomenės ir gražiai kalbančių Žuvys pasirinks ūkiškus ir tyliai dirbančius.

Žuvims vienas žmogus tikrai gali tapti visu pasauliu.

Labai norisi atsisėsti ir ramiai su kažkuo pasikalbėti nuo dūšios. Kalbėtis visą naktį. Žiūrėti kartu į naktinį dangų, svajoti kartu, prisiminti gražius ir linksmus momentus iš praeities, reikšmingai tylėti…Žuvims dažnai siaubingai trūksta būtent tokio laiko praleidimo.

Būtent moteris-Žuvis rimtai gali užduoti klausimą: kam man tas vyras namie, jei visas savo problemas aš sprendžiu pati?..

„Staiga“ – tai antras Žuvų vardas! Netikėtai nuliūdo, netikėtai nusijuokė, netikėtai įsižeidė…- ir vėl viskas kaip įprastai…

Žuvys turbūt pats neįkyriausias Zodiako ženklas, bet jei joms kažko iš tiesų reikia – būtinai pasieks.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353