Įdomios ir tikslios citatos apie kiekvieną Zodiako ženklą – Svarstyklės

5477
Patinka? Duok Like!

Visos Svarstyklės turi du gyvenimus: vieną mato visi jas supantys, kitame gyvena jos vienos.

Svarstyklėms labai norėtųsi kartais nuspausti mygtuką „NEGALVOTI“ ir tiesiog mėgautis gyvenimu. Tai, ką Svarstyklės sako, ir tai, ką jos jaučia dažnai skirtingi dalykai.

Svarstyklėms verta mokytis nesislėpti nuo savo problemų, o rinktis kokį nors sprendimą ir iškart daryti tai,kas nuspręsta.

Svarstyklėms reikalingi gražūs ir nuoširdūs jausmai…Juk Svarstyklės romantikės – joms svarbu, kad viskas būtų gražu…

Svarstyklės stulbinantys žmonės: sugeba rasti kiekviename žmoguje ką nors gero…

Svarstyklėmskaip niekam kitam reikalingas įsitikinimas tuo, kad jas myli. Įsitikinimas, ne kartą įrodytas veiksmais.

Nėra liūdnesnės pasakėčios pasaulyje apie Svarstykles-pelėdas, kurioms dėl likimo užgaidų tenka gyventi kaip vyturiams.

Svarstyklės labai retai bando, kaip sakoma, nuplėšti kaukes nuo žmonių – jos puikiai supranta, kad dažnai tai ne kaukės, o antsnukiai…

Svarstyklėms verta periodiškai bandyti žiūrėti į jų santykius su žmonėmis šių žmonių žvilgsniu: sekundę įsivaizduoti save jais, o juos – savimi, ir galvoti, ar jums viskas patinka, ar viskas vyksta teisingai ir taip, kaip jums norėtųsi – ir tik paskui veikti atitinkamai jūsų sprendimams.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353