Įdomios ir tikslios citatos apie kiekvieną Zodiako ženklą – Skorpionas

9886
Patinka? Duok Like!

Skorpionai – tai tie žmonės, kuriems būtina rasti balansą tarp ramybės ir didelio energijos lygio.

Apie 98%  Skorpiono problemų būtų išspręstos, jei jie nusiramintų ir liautųsi pernelyg giliai galvoti apie šias problemas.

Dėl savo charakterio stiprumo Skorpionai skolingi tiems, kurie vietoj to, kad ištiestų jiems ranką, kai jie ėmė kristi, dar ir pakišo koją.

Kiekviename Skorpione gyvena du žmonės: vienas ramus ir tylus, o antras pasirodo, kai skriaudžia pirmą…Ir šis susitikimas skriaudikui ne iš maloniųjų.

Skorpionai gali nutaisyti vaizdą, kad nepastebėjo spjūvio į širdį, bet tai nereiškia, kad jie tai pamiršo: Skorpiono kerštas neišsemiamas…

Skorpionui patinka paprastai bendraujantys žmonės, negudraujantys, nuoširdūs ir neslepiantys jausmų.

Skorpionams neverta kurti fantastinių teorijų, paaiškinančių nesuprantamą žmonių elgesį – geriau išmokti užduoti tiesius klausimus.

Skorpionai retai iškart rodo agresiją – jie užsimena, duoda ženklus, įspėja…Ir neverta laukti, kol jų kantrybė baigsis.

Panašu, kad Skorpionai mėgsta sunkias gyvenimiškas situacijas, todėl kad jų natūroje stengtis kažką gelbėti, kapstytis iš sunkios situacijos ir išvis paversti savo gyvenimą iš pilko į ryškų ir spalvotą, pripildytą emocijų ir judesio.

Būtent apie Skorpionus galima pasakyti, kad jie yra pačios tikriausios „juodos katės“ – jei pereis kelią, joks „tfu-tfu“nepadės.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353