Įdomios ir tikslios citatos apie kiekvieną Zodiako ženklą – Šaulys

7712
Patinka? Duok Like!

99% Šaulių gimė tam, kad pagrindine jų egzistavimo prasme vienaip ar kitaip taptų kelias.

Kartais draugystė tiesiog baigiasi: be išdavystės, be pykčių ir be priežasčių – tiesiog jūs tampate skirtingi ir kiekvienas einate savo keliu. Su metais draugų ratas tampa vis siauresnis. Bet tie, kas lieka, Šauliui jau ne šiaip draugai, o artimieji.

Susipažįstant su Šauliu pageidautina, ir būtina – jei Šaulys tampa jūsų artimu žmogumi, išsiaiškinti, kas būtent šiam Šauliui iš tiesų yra teisingumas. Ir niekada neliesti šio teisingumo – jums geriau, patikėkite.

Šauliai myli rankomis. Jiems svarbu jus liesti, glostyti, čiupinėti, baksnoti pirštu į šoną arba kutenti. Neliečia – nemyli.

Jei Šaulį su draugais-draugėmis (irgi Šauliais arba Avinais, arba Skorpionais) suburti kartu ir nugirdyti, tai galima eiti į karą kaip su psichologiniu ginklu, kad priešininkas prarastų laiko ir erdvės orientaciją – ir kovingumą.

Šaulės-moterys daug naudingo šiuolaikiniame gyvenime išmoko iš vyrų: išmušti pleištą pleištu, išsisukti nuo atsakymo, neperskambinti, rinktis geriausia ir gauti malonumą, tačiau dėl to joms dažnai priekaištauja tie patys vyrai…

Šauliai ne tokie silpni, kad kentėtų įžeidimus, ne tokie stiprūs, kad juos atleistų, bet ir ne tokie pikti, kad keršytų. Todėl dažniausiai jie nusisuka į skriaudėją nugara. Visam laikui.

Labai dažnai Šauliams aplinkybės susiklosto taip, kad galima tikėtis ko tik nori, bet realiai pasikliauti tik savimi.

Šaulys mėgsta jaukius žmones be spyglių ir gilių duobių charakteryje. Mėgsta, kai galima pasišnekėti su žmogumi apie ką tik nori be ginčų ir aiškinimųsi kas teisesnis – kai būtent tokie dvasingi pokalbiai ir gyva, tikra šiluma santykiuose svarbiausia abiem. Tokie žmonės tampa Šaulio gyvenimo dalimi ir jis pergyvena dėl jų taip pat, kaip ir dėl savęs paties.

Šauliai nieko nebijo prisipažinti. Jie bijo, kad jų prisipažinimai bus neteisingai suprasti , kadangi dažniausiai taip ir atsitinka.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353