Įdomios ir tikslios citatos apie kiekvieną Zodiako ženklą – Ožiaragis

10058
Patinka? Duok Like!

Ožiaragiai žino, kad viskam savas laikas. Yra įvykiai, kurių niekas negali pakeisti; yra likimas, dėka kurio jie anksčiau ar vėliau ras savo vietą gyvenime.

Tikri Ožiaragiai niekada nesišypsos žmonėms, kurie jiems nemalonūs. Tačiau jie elgsis mandagiai su visais – jų išsiauklėjimas neleidžia prieiti iki chamiškumo.

Taipogi Ožiaragio nepavyks įskaudinti nepažįstamam arba jiems nesvarbiam žmogui: Ožiaragių negali rimtai užgauti žmonės, kurių jie nebrangina.

Dauguma Ožiaragių mano, kad egzistuoja diskriminacija dėl amžiaus: kuo vyresnis Ožiaragis, tuo jis didesnis vaikas (na ir kas kad man ne 9 metai – aš irgi noriu pašokinėti ant batuto!“).

Ožiaragiai mėgsta keistus žmones.

Šis anekdotas apie Ožiaragius: jie nemėgsta, kai juos liečia šiaip sau, arba tarp jūsų kažkas yra, arba jūs katinas, arba „nelieskite manęs prašau“.

Jei norite patikti Ožiaragiui, tai būkite nuoširdus ir nevartokite išraiškingų posakių, paprastai, aiškiai ir protingai pasakyta Ožiaragis suvokia lengviau ir greičiau ir tai jam labiau patinka.

Žinote, kodėl Ožiaragius dažniausiai vadina keistais?

Todėl kad jie siekia gyventi taip, kaip nori jie, o ne kaip įprasta daugumai.

Jei tarp jūsų artimų žmonių yra Ožiaragis, tai jokie priešai ir problemos jums nebaisūs.

Ožiaragis nebijo nei laiko, nei atstumo, nei sunkumų…Juk būtent jie padeda Ožiaragiui suvokti savo jėgą, tapti savimi ir gerbti save kaip asmenybę.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353