Įdomios ir tikslios citatos apie kiekvieną Zodiako ženklą – Dvyniai

27918
Patinka? Duok Like!

Dvyniai labai myli visus, kas gerai su jais elgiasi. Net jei dvyniai nedažnai su jumis kalba, negalvokite, kad jie jūsų nevertina.

Dvyniai ne saldainis, kad būtų kiekvieno skoniui. Jie riešutas, kuris ne kiekvieno dantims!

Dvynių devizas: jeigu negalima, bet labai norisi, tai būtinai reikia!

Žinote, ko nori Dvyniai? Jie nori, kad papūstų vasarinis, šiltas, kvapą gniaužiantis permainų vėjas ir išpūstų velniop iš jų gyvenimo visa kas nereikalinga.

Jei Dvyniai nuspręs kažką padaryti laimingu, tai to žmogaus jau niekas neišgelbės!

Jums niekada nepavyks sužinoti, kas Dvynių širdyje, jei jie patys to nepanorės. Bet jei jie jumis pasitikėjo, žinokite – jūs jiems vienas artimiausių draugų!

Dvynius galima nustebinti tik meile…Tikra, nuoširdžia, be apgaulės ir išdavystės…O visa kita Dvyniai jau matė…

Dvyniai nemėgsta lįsti į akis. Kai jie jaučia, kad žmogus su jais elgiasi ne taip, kaip anksčiau, jie ima tolti.

Moterys-Dvyniai myli savimi pasitikinčius vyrus. Drąsius, apdovanotus smegenimis, netempiančius gumos. Vyrus, kurie sprendžia, prisiima atsakomybę, greitai susivokia, neabejoja, kuria,o ne griauna, galvoja ir veda tave kartu.

Moterų-Dvynių negalima perauklėti. Jos gali tik kaip bangos sudužti į uolą, kuri vadinasi „tikras vyras“ ir nurimti.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353