Gudrūs genialių verslininkų ėjimai

259
Patinka? Duok Like!
  1. Vyriškų kostiumų parduotuvių tinklo savininkas sugalvojo, kad jam reikia padidinti pardavimus. Šiam tikslui jis užsakė tūkstantį įvairiausių monetų, kurios priminė tam tikros valstybės monetas. Šias monetas padengė aukso, platinos ir sidabro sluoksniu ir išdalino kiekvienai parduotuvei. Pardavėjas, parduodamas ir pakuodamas kostiumą, nepastebimai įdėdavo vieną iš tokių monetų į švarko kišenę. Buvo manoma, kad pirkėjas, atradęs šią, iš pažiūros, brangią monetą, parodys ją giminaičiams, pažįstamiems, bendradarbiams ir paminės parduotuvę, kurioje pirko kostiumą. Po mėnesio pardavimai padidėjo 3,5 karto.

  1. Populiaraus JAV restoranų tinklo savininkas leido nedaug pinigų marketingui, tačiau jo restoranai visada buvo pilni klientų. Kaip jam tai pavyko? Kiekvieną kartą, kai jis atidarydavo naują restoraną, jis organizuodavo jame grandiozinį priėmimą visiems miesto kirpėjams. Jie linksmindavosi, valgydavo ir gerdavo nemokamai. O kitą dieną, puikios nuotaikos, eidavo į darbą ir bendraudami su klientais, su malonumu skleisdavo informaciją apie restoraną, kuriame galima puikiai praleisti laiką.

  1. Dar 20-ojo amžiaus pradžioje rusų verslininkas Nikolajus Šustovas priėmė į darbą kelias dešimtis studentų, kurie turėjo apsilankyti visose Maskvos smuklėse ir reikalauti konjako „Šustov“. Kai tokio konjako smuklėje nebuvo, jie kėlė triukšmą, riaušes ir keldavo muštynes. Apie tai ėmė rašyti vietiniai laikraščiai. Ir visa Maskva sužinojoapie naują konjako rūšį.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353