Grietinėlės Blancmange su persiku (nekeptas desertas)

167
Patinka? Duok Like!

Blancmange – lengvas, švelnus, gaivinantis desertas. Dažnai jį gaminu šventiniam vaikų stalui. Netgi vaikai, nemėgstantys varškės, su malonumu valgo šį desertą. Anksčiau blancmange gamindavo iš migdolų pieno, o vietoj tirštiklio naudodavo krakmolą. Dabar naudojami labiau prieinami produktai: karvės pienas ir želatina. Gaminimo procesas labai paprastas, o rezultatas džiugina visus švelnių kreminių desertų mėgėjus.

Ingredientai

  • Persikai – 1 vnt.
  • Grietinė  – 120 g
  • Pienas  – 120 ml
  • Varškė  – 250 g
  • Cukraus pudra  – 100 g
  • Želatina  – 15 g
  • Vanilinas – 5 g

Gaminimas

Želatiną užpilam kambario temperatūros pienu ir leidžiam išbrinkti 30min.

Tuo tarpu varškę pertrinam per sietelį. Jei varškė vienalytė, galima to ir nedaryti.

Į varškę sudėti grietinę, vanilę ir cukraus pudrą. Viską gerai išmaišyti.

Blenderiu suplakti vienalytę masę.

Supjaustyti persiką.

Pieną su išbrinkusia želatina kaitinti ant mažos ugnies, visą laiką maišant, kol želatina visai ištirps. Neužvirti, nes viską sugadinsite. Leiskite šiek tiek ataušti.

Pieną su želatina plona srovele pilkite į varškės masę, visą laiką ją maišant. Tada dar kartą sumaišykite. Galima blenderiu. To reikia, kad želatina vienodai pasiskirstytų po visą masę.

Sudėkite pjaustytą persiką. Išmaišykite.

Masę sudėkite į formas. Galima naudoti vieną didelę formą. Iš nurodyto kiekio ingredientų išeina 8 porcijos. Įdėti į šaldytuvą, kad sustingtų, 4-5 valandom.

Švelnus, šaltas desertas paruoštas. Gero apetito! Papuošti desertą galima štai taip…

Arba pabarstykite kakavos.

Bonusas


Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos.
Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą.
Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!