“Gražiausių dvynių pasaulyje” tėvas serga vėžiu. Palinkėkime jam kuo greičiau pasveikti!

1550
Patinka? Duok Like!

Seserims Avai ir Lijai Klements vos po 10 metų, o Instagrame jų bendrą paskyrą @clementstwins stebi daugiau ne 1,6 mln žmonių.

Jos išgarsėjo 2017-ais, kai jų mama Žaki užsiėmė dukrų modelio karjera, pasamdė profesionalų fotografą, sukūrė joms portfolio ir išsiuntinėjo agentūroms, su kuriomis pati dirbo iki motinystės.

O po to, kai mergaičių nuotraukos pateko į internetą, jas pavadino „gražiausiomis dvynėmis pasaulyje“! Dabar jos bendradarbiauja su agentūra LA Models, turi savo vadybininką, o madingi prekių ženklai (pavyzdžiui, Guess ir Levi’s) fotografuoja jas reklaminėms kampanijoms.

2019-ų lapkritį tapo žinoma, kad jų tėvui – olimpiniam plaukimo treneriui Kevinui Klementsui aptiko limfomą – limfinės sistemos vėžį – ir leukemiją – kraujo darybos sistemos vėžį (kaulų čiulpų ląstelių mutacija).

Tuomet seserys parašė: „Mes žinome, kad mūsų tėtis ruošiasi nugalėti vėžį ir negalime sulaukti tos dienos, kai jis grįš namo sveikas!“

Po to jos pradėjo savo YouTube kanalui filmuoti vlogus su grotažyme #KevinCrushingCancer (Kevinas nugali vėžį), kuriuose pasakoja apie tėvo gydymą ir jo savijautą ir dalijasi detalėmis iš šeimos gyvenimo Instagrame.

Pats Kevinas, tarp kitko, irgi nuolat profilyje publikuoja fotografijas s dukrelėmis ir žmona!

Kaip papasakojo Ava ir Lija, jų tėvas kelias savaites praleido ligoninėje, kol jos su mama ieškojo jam kaulų čiulpų donoro ir netrukus jam turi atlikti operaciją.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353