Raštelis ant šaldytuvo – auklėjamojo žanro klasika:
„Brangus sūneli!

Jei tu dabar skaitai šitą puslapį, tai reiškia, kad pas tave galiausiai baigėsi internetas. Nebandyk skambinti mūsų ryšio tiekėjui ar kapstytis naršyklės nustatymuose.

Tau reikia atlikti sekančius veiksmus:

Nueik į vaistinę ant kampo, nupirk vaistų seneliui – receptai guli prieškambaryje, ant spintelės po veidrodžiu. Be to, užeik į parduotuvę – paimk du pakelius 1,5% pieno, pjaustytą batoną ir pakelį arbatos. Daržovių kioske, kuris šalia stotelės, dar nupirk porą kilogramų bulvių, pusę kilogramo svogūnų ir kopūsto gūžę. Visus čekius išsaugok.

Aš pamiršau telefoną. Paskambink tėčiui į darbą, pasakyk, kad fotografijos šiandien dar nebus gatavos. Tuo pačiu perduok, kad aš prašiau jo paimti skalbinius iš skalbyklos pakeliui namo. Prieš skambutį paleisk programą su telefono ikona (ant desktopo dešiniajame viršutiniame kampe) ir įrašyk tėčio atsakymą į failą su išskleidimu *.Wav.

Paruošk pamokas – nors tau uždavė tik vieną matematiką, tai ne priežastis atidėti ją vėlyvam vakarui. Vadovėlio puslapiai – 116,121 ir 118. Įsidėmėk, trečiame uždavinyje reikia sudaryti lygtį, o ne vadovautis atsakymu gale (tarp kitko, jame įsivėlė klaida). Kitiems uždaviniams atsakymai neduoti.

Po to užsiimk savo kambario tvarkymu. Kai visus daiktus išdėliosi į vietas, perskaičiuok visas konstruktoriaus detales plastikinėje dėžėje, diskų su žaidimais kiekį lentynoje, kiek mašinėlių dėžutėje. Po to gali atidaryti naršyklę ir suvesti į adresą http:// gautus skaičius, atskirtus taškais.

Tau atsidarys mūsų namų tinklo paskyrų valdymo lentelė. Kad gautum prieigą jos pakeitimams, „slaptažodžio“ langelyje įvesk antro, trečio ir pirmo uždavinio iš vadovėlio atsakymus. Kairiame stulpelyje rask mūsų IP ir kruopščiai suvesk į langelį šalia (kur mokėjimo būdas – bulvės) po du paskutinius skaičius iš parduotuvės čekių (iš kodo, kuris pačioje apačioje): bendrą už daržoves, arbatą, pienas+duona, Sustac forte, Flexal + sukatžolių trauktinė. Likusią erdvę užpildyk nuliais ir paspausk OK.

Po to gali naudotis internetu toliau. Jei kartais paskambins piktas dėdė, pasakys kad jis „sisteminis administratorius“ ir keiksis į ragelį, prasuk tėtės atsakymo įrašą iš failo. Tikiuosi, tau viskas pavyks. O aš grįšiu vakare ir paseksiu tau pasaką, kaip viena maža hakerė, savo gaujos vadeiva, kadaise laužė Microsofto ir arabų teroristų serverius.

Bučiuoju! Tavo mama.”

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353