Fotografas metų metais fotografavo „teisingus“ muziejaus lankytojus – ir štai kodėl

1281
Patinka? Duok Like!

Šiuolaikinis žmogus, atsidūręs muziejuje, dažnai greitai ima nuobodžiauti. Viskas todėl, kad mes, išugdyti ekranų, jau nebemokame mėgautis statišku paveikslu, koks nuostabus jis bebūtų.

Iš pirmo žvilgsnio Stefanas Drašanas – įprastas nuobodžiaujantis paveikslų galerijos lankytojas, klaidžiojantis tarp meno kūrinių su kamera rankose. Bet iš tiesų jis visiškai ne dykinėjantis žioplys – jis menininkas, ieškantis šedevro. Kantriai lyg medžiotojas jis laukia „teisingų“ muziejaus lankytojų, kad sučiuptų juos savo objektyvu.

Stefanas jau spėjo pabuvoti Vienos, Berlyno ir Paryžiaus muziejuose, ir savo kelionių rezultatais su džiaugsmu dalijasi su pasauliu. Jo fotografijose žmonės ir meno kūriniai susilieja į vieną. Žodžių čia nereikia – tai reikia pamatyti savo akimis!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353