Fanny Ardant apie moters baimes

201
Patinka? Duok Like!

Tikrai orus požiūris į gyvenimą!

“Man nusispjaut į visus tuos stereotipus, kuriuos mums primeta visuomenė, reikalaujanti iš mūsų „būti seksualiomis pupytėmis iki 80 metų”.

Iš čia visi moterų kompleksai ir baimės – baimė pasenti, baimė būti savimi, tikra, baimė netekti to, kuo mus kažkada apdovanojo jaunystė – gaivumu, seksualumu, patrauklumu, grakštumu, aistringumu…

Taigi, aš laisva nuo visų šių punktų. Man vienodai. Visada laikiausi bebaimiškumo principų.

Beprasmiška bijoti neišvengiamo. Štai aš ir nebijau.

“Senatvė, aišku, panaši į mirties nuosprendžio paskelbimą. Čia jau nieko nepadarysi. Tačiau iki savo ešafoto aš noriu nueiti žvalia eisena, su šypsena ir vyno taure rankoje. O ne vilktis, išsisukinėjant ir apsimetinėjant kažkuo kitu”.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353