Dukra manęs paklausė: „Tėte, kodėl tu atsiuntei tą dėdę?“ – aš net apmiriau

18962
Patinka? Duok Like!

Atvažiuoju aš į mokyklą vaiko su mašina. Dukrelei 9 metai, mokykla 7 km nuo namų, taigi, pati namo nevaikšto. Pamokos baigėsi, visi išėjo. Jos nėra. Laukiau kokias 20  min. Užeinu į mokyklą, stovi už turniketo.

Mokykla lyg ir pavyzdinė, visur turniketai, vaizdo stebėjimas, apsauginis – viskas kaip turi būti. Imu už rankos ir veduosi į mašiną. Sėdom, važiuojam.

Žiūriu, dukrelė kažkokia ne tokia. Klausiu – dvejetas? Atsako – ne…Nuvažiavus kažkur pusę kelio klausia – tėte, kam tu  tą dėdę atsiuntei?

Aš nuspaudžiau stabdžius, sustojau šalikelėje, prašau detalių. Sako, kad kai jau išėjo už turniketo, prie jos priėjo vyras, paėmė už rankos, prisistatė tėčio draugu  ir sako, kad tėtė paprašė ją paimti! Gerai kad ji susiprotėjo, ištraukė ranką ir nuėjo paskui savo klasiokę…

Paskui ji išsigandusi vėl užėjo už turniketo. Aš šokiruotas. Klausiu, o tu tą dėdę paskui matei?

Ji – taip, jis gatvėje į mus žiūrėjo, kai mes ėjome iš mokyklos.

Apsisuku sankryžoje ir važiuoju atgal link mokyklos. Bet jo ten jau nebuvo. Prieinu prie apsauginio ,sakau, matei, kas nutiko su vaiku, atsako – matė, bet nesureikšmino. Tai kokio velnio tu čia sėdi?! Išsikviečiu direktorę, išaiškinu situaciją.

Ji iškart bando atsikalbėti – to negali būti, mergaitė kažką supainiojo! Prašau duoti kamerų įrašus…

O jos pas mus neįrašinėja…Kaip? Atidarau vaizdo registratorių, gerai kad pats užsiimu vaizdo stebėjimu, kietasis diskas informacijos saugojimui yra, bet bukai nepajungtas!

Kas per nesąmonė? Pajungiame kietąjį diską…Jis veikia, įrašas eina…Na kokio velnio reikalinga šita sistema, jei nėra įrašo!?

Važiuojame į policiją, rašome pareiškimą, pakeliui paimame draugę, kuri matė šitą išsigimėlį…

Pareigūnas sako, kad jau ne pirmas atvejis.

Iki šiol purto…Saugokite vaikus. Jei tą išsigimėlį aš pats pagaučiau, nežinau ką jam padaryčiau…

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353