Dalai-Lama: “Jūs turite būti organizuotais. Atsikratykite daiktų, kurie jums nereikalingi”

11978
Patinka? Duok Like!

Dalai Lama, didysis Tibeto dvasinis lyderis apie tai, kokie dalykai vagia jūsų energiją ir kaip apsiginti nuo 10-ies „energijos vagių“.

Mūsų turima energija – tai „auksinės kasyklos“ mūsų sielai, mūsų varomoji jėga. Ši energija turi būti saugoma, regeneruojama, konstruktyviai naudojama, nes ji nėra beribė.

Be to, mes neturime įsileisti į savo gyvenimus negatyvių ir toksiškų žmonių.

Štai ką apie tai pasakė Dalai Lama:

1.Atsisakykite žmonių, kurie ateina pas jus vien tik pasiskųsti, pasakoti apie savo nuoskaudas, problemas, istorijas su katastrofomis, baimes ir kitų nuomones, Jūs ne šiukšlių dėžė.

2. Savo skolas reikia atidavinėti laiku. O tą žmogų, kuris jums skolingas, jūs turite tiesiog paleisti.  

3. Laikykitės duoto žodžio. Jūs visada turite teisę pakeisti savo nuomonę, atsiprašyti, išeiti, peržiūrėti savo sprendimą arba pasiūlyti alternatyvą. Bet būkite atsargūs, kad tai netaptų įpročiu. Pats paprasčiausias būdas  išvengti to, ko jūs nenorite, tai pasakyti „NE“ iš pat pradžių.

4. Pagal galimybę atsisakykite to, kas jums nepatinka, ir naudokite savo laiką tam, kam jūs norite.

5. Leiskite sau ilsėtis, kai reikia, ir leiskite sau veikti, kai jums atrodys, kad to reikia.

6. Jūs turite būti organizuotais. Atsikratykite daiktų, kurie jums nereikalingi.

7. Visada rūpinkitės savo sveikata. Priimkite tą faktą, kad jūsų kūnas kartais negali veikti pilnai. Leiskite sau pailsėti.

8. Veikite prieš blogį ir nelikite nuošalyje blogose situacijose. Padėkite draugui, šeimos nariui, imkitės veiksmų, kad sustabdytumėt neteisingus aplinkinių veiksmus.

9. Priimkite tai, kas neišvengiama. Tai nereiškia, kad jūs pasiduodate. Neprotinga naudoti energiją kovai su situacijomis, kurių jūs negalite pakeisti.

10. Išmokite atleisti. Nustokite sukti galvoje istorijas, kurios atnešė jums skausmo. Šį skausmą reikia paversti naudinga patirtimi.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353