Kiekvieno žmogaus drabužiuose išlieka energija, kuri paprasčiausiai perduodama kitam žmogui. Drabužius rinktis kiekvienas turėtų pats. Būtina klausyti patarimų, kuriais remdamiesi neteršite savo garderobo visokiais nereikalingais senais daiktais.

Nusprendėme su jumis pasidalinti patarimais, ką būtina dar šiandien išmesti, kad į savo gyvenimą pritrauktumėte sėkmę ir pozityvumą. Savo garderobe turėdami kai kuriuos daiktus galite jausti negatyvą, o kartais ir pulti į neviltį. Būtina atsikratyti būtent šių 5 daiktų.

  1. Svetimi drabužiai – ne tavo!

Su tuo, sutikite, niekas nesiginčys. Jei jums atiteko koks nors drabužis, kurio ankstesnio šeimininko nežinote, geriau būtų, kad jis nepatektų į jūsų garderobą. Patiems nereikėtų nešioti svetimų daiktų, jei to žmogaus likimas jums nėra žinomas. Reikalas yra tas, kad drabužiuose išlieka buvusio šeimininko energetiką.

  1. Avalynė turi būti tinkama

Pagal seną kinų patarlę žmogaus gerovė prasideda nuo pėdų. Jei jūsų avalynė jums puikiai tiks, jūs būsite ir sveika, ir turtinga. Dusyk pagalvokite, ar verta pirkti batus madingoje parduotuvėje tik tam, kad nustebintumėte savo drauges. Avalynė turi jums tikti ir netrukdyti vaikščioti.

  1. Kategoriškai negalima dėvėti mirusio žmogaus drabužius

Visgi yra keletas išimčių. Kalbant apie drabužius, jų dėvėti nerekomenduojama. O papuošalus vis tik galima, tik pirmiausia juos reikia nuplaut švęst vandeniu ir perskaityti maldą. Jei to nepadarysite, jus visą laiką gali persekioti kai kurie barniai ir nemalonumai. Todėl reikia atsargiai elgtis su mirusiųjų daiktais.

  1. Daiktai, kurie sugrąžina jus į nepageidaujamą praeitį

Jei pergyvenote kokią nors tragediją arba su drabužiais ar kokiais nors garderobo daiktais turite neigiamų prisiminimų, geriau jais be sąžinės graužaties atsikratyti. Jie neatneš nieko gero. Ar verta spintoje laikyti daiktą, kuris nuolat jums primena nemalonią praeitį? Geriau tokiais daiktais atsikratyti.

  1. Garderobe naudokite daugiau spalvų

Kai kurie žmonės užstringa ties viena spalva ir ilgą laiką nesiryžta nusipirkti ryškesnio drabužio ir taip atnaujinti savo garderobą. Tam tikrais gyvenimo laikotarpiais dėvite tam tikrus drabužius. Atėjo metas įsigyti šviesesnius drabužius. Išmetę kelių rūšių drabužius, savo garderobą atnaujinkite naujais.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353