Katės Žvairiukės Oliv istorija įrodo – „neteisingų“ gyvūnų nebūna

247
Patinka? Duok Like!

Įprotis rinktis naminius augintinius pagal išvaizdą lemia jiems piktą dalią – žmonėms greitai nusibosta nedailus pūkuotukas. O jei dar koks susirgimas pasireikš, tai beveik garantuotai bus išmestas į gatvę.

Todėl kad už išlaikymą prieglaudoje reikia mokėti. Todėl labai svarbu, kad žmonės sužinotų apie Žvairiukę Oliv ir pakeistų savo požiūrį.

Oliv žiūri į jus su klausimu.

Katytės veido raumenys deformuoti, todėl mimika tokia.

Kai Oliv plačiai atmerkia savo akis, niekas ir nepastebi, kad ji – Žvairiukė.
Oliv pateko į prieglaudą iš gatvės jau suaugusi, todėl neaišku – šis negalavimas įgimtas ar tai ligos, traumos pasekmė. Ją dar kartais ištinka priepuoliai, problemos su neurologija. Dėl to katytė buvo baikšti ir uždara, nėjo į kontaktą. Viskas kartu – beveik nuosprendis, tokios niekas neims, todėl galiausiai tiesiog užmigdys. Pasaulis ciniškas ir žiaurus.

Ji gražuolė!

Ji nekalta, kad ji tokia.

Jos išgydyti neįmanoma.

Oliv žvairumas užleistas, atvejis pakankamai sunkus, tačiau katė gyvena su tuo jau taip ilgai, kad prisitaikė. Bet kuriuo atveju, bėgioja ir į nieką neatsitrenkia. O ir daiktų ne taip jau daug prieglaudos narve. Ėjo mėnesiai ir niekas iš lankytojų nepasidomėjo kate. Čia juk viskas atvirkščiai – iš prieglaudos paprastai ima gyvūną tie, kurie viską apgalvojo ir apsvarstė, tai ne spontaniškas sprendimas. Ir šansai klostosi ne Oliv naudai.

Nedaili ir prasta išvaizda.

Kas manęs laukia?

Ir kodėl myli tik gražius? Ech.

Oliv laimei, ją pamatė moteris, vardu Mišelė, kuri nedalija gyvūnų į „gerus“ ir „blogus“.

Neįgalūs irgi nori gyventi ir džiaugtis gyvenimu, juo labiau, kad katei ne tiek daug ir reikia.

Galimybė pasiimti gyvūną iš prieglaudos ir užtikrinti jam komfortą ir jaukumą – tai šansas, kurio negalima praleisti! Taip Žvairiukė Oliv atsidūrė naujuose namuose.

Dabar jai viskas tiesiog nuostabu!

Žvairiukė Oliv sugebėjo atrasti savo katinišką laimę.

Mišelė primena: „Nepirkite gyvūnų, o imkite juos iš prieglaudų. Gelbėkite gyvybes, nepalaikykite nešvaraus verslo“.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353