Britas išmetė džinsus ir ėmė rengtis kaip 19-o amžiaus dendis

448
Patinka? Duok Like!

25-erių Zakas Pinsetas iš Houvo (Rytinis Saseksas) nusprendė atsisakyti šiuolaikinės mados, kai būdamas 14-os sudegino savo vienintelius džinsus. 

Jau tada jis nusprendė tapti šiuolaikiniu dendžiu. Štai jau dešimtmetį jis dėvi tik Regento epochos drabužius (pirmasis XIX amžiaus trisdešimtmetis), o drabužius jis siuvasi pats.

Tipiškas Zako apdaras – odiniai jojimo batai iki kelių, pantalonai, liemenė, dažnai su piešiniu, kaklaskarė, jojimui skirtas surdutas su ilgais skvernais.

Vaikinas tvirtina, kad tik taip apsirėdęs jis jaučiasi patogiai 21-ame amžiuje.

“Šiandieninė vyriška mada nelinkusi būti puošni ir įmantri, bet man patinka tai, ką aš darau, ir aš tai darau tik dėl asmeninio malonumo“, – sako Zakas.

.


Jo susidomėjimas istoriniais kostiumais kilo, kai jis, būdamas 14-os, surado dėžę su senais jo prosenelio kostiumais.

Tie drabužiai puikiai jam pritiko ir jis ėmė juos nešioti.


Tada jis ir nusprendė sudeginti savo džinsus lauže.

.

Tai buvo tikras staigus posūkis jo gyvenime. Štai taip jis atrodė 14-os, kai nusprendė tapti dendžiu.


Pradžioje jis rengdavosi senoviniais drabužiais, eidamas į mokyklą, tik tomis dienomis, kai buvo leidžiama nedėvėti mokyklinės uniformos.

O nuo šeštos jis klasės ėmė nešioti istorinius kostiumus kasdien.

„Aš buvau nustebintas, kai abiturientų knygoje mane pavadino „stilingiausiai apsivilkusiu abiturientu“, – juokiasi Zakas.

.

.


Visus kostiumus Zakas kuria ir siuva pats.

Ir šis darbas nėra greitas: kai kuriems apdarams prireikia daugelio mėnesių.


Žinoma, praeiviai gatvėje į jį atsisuka. Žmonės dažnai net sustoja ir tiesiog spokso į jį. Bet Zakas sako, kad retai susiduria su agresijos pasireiškimu. Paprastai visi jam labai geri.

.

.

.

.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353