Jauna moteris susiruošė gimdyti išsipuošusi ir už tai sulaukė pašaipų

Bikini modelis Channu Polites iš Australijos susilaukė kritikos dėl to, kad ji gimdyti nuvažiavo išsidažiusi, su gražia šukuosena.

Būsima mama gavo pylos už tai, kad Instagrame parodė savo šeimos nuotrauką, kur ji su vyru ir vyresniąja dukra prieš išvykstant į kliniką gimdyti.

Interneto vartotojams užkliuvo jos makiažas ir šukuosena. O dar ir visos šeimos suderinta apranga. Vieni kaltino Channą už perdėtą koketiškumą ir norą pasipuikuoti labai asmeniškomis šeimos akimirkomis. Kiti, santūresni, parašė, kad šis postas kažkoks keistas.

Jie rašė, kaip galima kelti nuotrauką prieš pat gimdymą, apsirengus gero dizainerio suknele ir su makiažu kaip prieš oficialų pasirodymą? Negi yra tokiu sunkiu momentu laiko pozavimui?  Tai tik dalis kritikos, skirtos modeliui Channa.

Kitų sekėjų nuomone, greitai padarytas selfis su pavargusiu gimdyvės veidu, o ne ryškiai išdažytu, šioje situacijoje būtų tinkamesnis ir natūralesnis.

Bet atsirado ir nemažai žmonių, kuriems labai patiko gražių, besišypsančių vyro, žmonos ir jų dukters nuotrauka. Moterys rašo, kad ir jos tokioje padėtyje norėtų atrodyti taip pat gerai, kaip Channa.

Modelį pateisino ir palaikė daug vartotojų. ,,Manau, – rašė viena moteris,- gimdymas tik prasidėjo, todėl Channa neskubėjo į gimdymo namus, o labai norėjo įamžinti brangias jai akimirkas, prisiminimus, kurie išliks jai visam laikui“.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353