10 priežasčių, kodėl moteris nepavyduliauja, būdama santykiuose

4090
Patinka? Duok Like!

Pavydas – blogas jausmas, negatyvus. Protinga moteris sąmoningai atsisako pavydo štai dėl tokių priežasčių:

1. Ji supranta, kad ir be vyro ji gali kuo puikiausiai gyventi. Taip, ji vertina savo partnerį, bet ir savęs nepamiršta. Netgi jei jis išeis arba susiras kitą, tuo gyvenimas nepasibaigs.

2. Ji nebando slėpti savo jausmų, nepriklausomai nuo to, kokie jie. Ji mano, kad vyras turi skaitytis su jos jausmais ir juos gerbti. Ji metų metais nelaikys visko savyje, kad vieną gražią dieną viską išrėžtų savo partneriui.

3. Ji neskaitys jo socialinių tinklų paskyrų. Jai nesvarbu, ką jis ten daro. Tai subrendusios, protu suaugusios moters protas. Ji žino, kad realybė daug svarbesnė už virtualų pasaulį.

4. Ji neslėps tiesos. Patikėkit, jai tai nereikalinga. Nėra net priežasties, dėl ko ji taip darytų.

5. Ji tiki savo partneriui. Neuždavinės kvailų klausimų, nelįs į jo telefoną ir neskaitys jo žinučių. Ji neabejoja juo.

6. Ji nenustoja tobulėti. Ji žino, kad reikia dirbti su savimi, kad gyventum sėkmingai.

7. Ji niekada nebijo ir nesigėdija prašyti pagalbos.

8. Ji niekada nebijo pripažinti savo klaidų. Nevengs pokalbio apie tai. Atvirkščiai, stengsis, kad situaciją ištaisytų.

9. Ji nebijo sunkumų, jų nevengia. Ji žino, viską galima nugalėti, tik reikia turėti tikslą.

10. Ji myli savo vyrą. Ir jis skaičiuoja minutes, kad eitų namo pas mylimą moterį. Viskas tokiuose santykiuose suprantama ir paprasta. O jūs sutinkate su tuo?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353