Berniukas išsiuntė siuntinį filipinietei mergaitei. Po 14 metų nutiko neįtikėtina!

5226
Patinka? Duok Like!

Nėra vieningos nuomonės apie tai, kas yra likimas, ir ar egzistuoja jis išvis. Kai kurie žmonės tiki fatalizmu, tai yra iš anksto numatytu likimu. Jų manymu, daugelis procesų ir įvykių mūsų gyvenime vyksta neatsitiktinai.

Tačiau tiems, kas visiškai netiki likimu, visgi verta paskaityti šią jautrią meilės istoriją. Amerikietis berniukas Tirelis Vulfas gyveno Aidaho valstijoje, JAV. Kartą jis išsiuntė labdaringą siuntinį ir jį gavo filipinietė mergaitė Džoana.

Tirelis įdėjo dovanų žaislų ir kitų smulkmenų. Mažoji mergaitė norėjo jam atsidėkoti ir parašė laišką, tačiau jis adresato nepasiekė.

Po kelių metų Džoana rado Tirelį Facebooke ir nusiuntė jam užklausą pridėti prie draugų. Tačiau Vulfas užklausą atmetė.

Mergina pabandė antrą kartą ir jis pasirodė sėkmingas. Kasdien jaunuoliai bendravo internete: keitėsi pranešimais, fotografijomis. Taip jie ir susidraugavo. 2014 metais Tirelis nusprendė vykti pas Džoaną į Filipinus. Ir mergina, ir vaikinas nervinosi dėl pirmo realaus susitikimo. Bet viskas praėjo kur kas geriau, nei jie galvojo.

Džoana pasakė, kad buvo tokia laiminga pamačiusi Tirelį, kad net apsiverkė. Po kurio laiko jie susituokė. Jaunuoliai išpažįsta krikščionybę ir tiki, kad jų susitikimas buvo neatsitiktinis ir jį nulėmė pats Dievas.

O jūs tikite likimu?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353