Benamis vyras puolė į degantį prieglaudos pastatą gelbėti gyvūnų

367
Patinka? Duok Like!

Gyvenime visada yra vietos žygdarbiui, net jei visuomenės akyse tu atrodai nieko nesugebantis. Praeitų metų gruodžio 18 Atlantoje, gyvūnų prieglaudoje W-Underdogs kilo gaisras. Dar niekas nesusivokė ką daryti, o benamis Kitas Vokeris puolė į ugnį ir nešė gyvūnus laukan.

Tai Kitas Vokeris ir jo šuo Bravo Kitas neteko būsto dar prieš keturias dešimtis metų ir beveik visą gyvenimą gyvena gatvėje. Tokios aplinkybės – užsidirbti ir net išlaikyti šunį dar galima, o štai rasti stogą virš galvos jau problema. Tačiau Kitas prie to įpratęs, vietoj to leidžia pinigus Bravo, sutaręs, kad šuo nakvos W-Underdogs prieglaudoje.

Tą nelemtą vakarą vyriškis kaip tik atėjo pasiimti jo pasivaikščioti, bet prasidėjo gaisras.
Kitas Vokeris išgelbėjo ne tik savo šunį, bet ir visus kitus gyvūnus.

Išdegė visa prieglaudos virtuvė. Gaisras – sudėtingas dalykas. Degė virtuvė, todėl atvykę į iškvietimą gaisrininkai gesino būtent ją.

Gelbėti gyvūnus jie atsisakė – ne pagal reglamentą, tai ne žmonės. Yra svarbesnių uždavinių, darbu su gyvūnais užsiima speciali tarnyba, baudos niekam nereikalingos.

Ir kol visi ginčijosi, Kitas Vokeris, ignoruodamas taisykles, bėgiojo dūmuose ir nešė gyvūnus. Jam buvo labai baisu, tačiau gailestis žūstantiems ugnyje gyvūnams buvo stipresnis.

Laimei, visi gyvūnai išgyveno. Juos perkėlė į naują pastatą, kur jie bus saugūs.

Prieglaudą atstatys, ji atlieka svarbų vaidmenį miestui, kadangi yra socialinis projektas, kur realizuojamos paauglių auklėjimo programos, pacientų su psichologiniais susirgimais reabilitacija, kalinių perauklėjimas.

Kitu Vokeriu ir šuniu Bravo čia visuomet džiaugiasi ir jau organizavo lėšų rinkimą, kad jie turėtų savo stogą virš galvos.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353