Bėgant laikui ateina toks amžius, kai susidomėjimas vyrais tampa nulinis. Kai moteriai nebereikia vyro

361
Patinka? Duok Like!

Bėgant laikui ateina toks amžius, kai susidomėjimas vyrais tampa nulinis. Ir intymioje srityje, ir visose kitose bendravimo sferose.

Nebūtinai tai garbus amžius arba kai prasideda tam tikri amžiaus pokyčiai moters organizme.

Pakankamai pavyzdžių, kai 30-metės išsisprendžia šį klausimą vienareikšmiškai ir visiems laikams.

Pagrindinis požymis, kad tai nutiko – išorinis. Ji tampa tetule! Be šukuosenos, užgesusiomis akimis, su „gelbėjimo ratais“ ten, kur jų visiškai nereikia.

Be to – burbanti, nuobodi ir nesiekianti pakilti. Kas gi nutiko?

O nutinka paprastas dalykas. Moteris slepia širdį po tokiu apvalkalu, kad patekti į ją vyrai neturi jokių šansų. Pasitikėjimas vyrais absoliučiai dingsta, o mintys apie tai, kad kada nors pasirodys tas vienintelis, pasiruošęs mesti dėl jos viską, daugiau nebekyla.

Galbūt daugelis man paprieštaraus ir nukreips į kitą organą, kuris pilnai gali sėkmingai kontaktuoti su vyrais, suteikti moteriai daug malonumo ir nekelti įtampos tai pačiai netikinčiai meile širdžiai.

Vienu metu moterys domėjosi Kleopatros voniomis. Valdovė galėjo jas sau leisti. Ji turėjo tūkstančius jaunų vergų, kurių sperma ir buvo pildomos vonios.

Kur tokį kiekį gauna salonai, aš nežinau, o tos, kurios bandė, daugiau nebenori pasinerti nežinia į ką. Nusivylė ir tos, kurios plaukiojo kašaloto spermoje. Šios pikantiškos procedūros niekaip nepasiekia širdies.

O štai jei įvyks injekcija į širdį, moteris pasikeis. Tada jos gyvenime atsiras ne šiaip maloni fiziologija, kurios irgi negalima nurašyti.

Moteris ims puikiai atrodyti ir jos įsimylėjimas bus pastebimas ženkliu atstumu.

Net jei šalia jos nėra to, apie kurį jį galvoja. Intymūs susitikimai su juo jos mintyse ir tai atsispindi išorėje.

Tai nutinka tik su tikinčiomis meile, aistra ir stebuklais, kuriais jos daro su moterimi. Tokios moterys jaunėja, darosi išties gražios.

Na o tos, kurios netiki, tampa tetulėmis. Todėl man reikės vyrų iki paskutinio mano atodūsio.

Taip, su jais buvo ir turbūt bus sunku, galima pajusti tuštumą, nusivylimą, po kurių širdis ima kurti apvalkalą aplink save…

Aš to neleisiu dėl vienos paprastos priežasties, nes nenoriu mirti, būdama tetule.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353