Autobusas su 27 vaikais įlėkė į upę su aligatoriais

2772
Patinka? Duok Like!

Amerikoje, Floridos valstijoje, mokyklinis autobusas dėl stabdžių gedimo įlėkė į upę su aligatoriais. Po pamokų vaikai važiavo namo. Kažkuriuo momentu vairuotojas suprato, kad praranda valdymą, jis bandė stabilizuoti transportą, tačiau nesėkmingai. Blogiausia, kad stabdžiai sugedo ant atitverto nuo vandens telkinio kelio.

Pietinėse JAV valstijose nuo seno gyvena didžiausias amerikinis (Misisipės) aligatorius.

Apsaugos programos dėka apie milijonas roplių gyvena beveik visuose Floridos vandens telkiniuose. Nepaisant to, kad aligatorius, skirtingai nuo krokodilo, ypatingai retai puola suaugusį žmogų, vaikas gali nukentėti dėl savo ūgio.

Autobusas atsidūrė ant šono negilios upės viduryje. Mokykliniame transporte buvo pradinių klasių mokiniai, 10-metis berniukas Nikolas buvo vienas vyresnių tarp jų. Berniukas, nepaisydamas panikos aplink, nepametė galvos. Per kelias minutes jis apsidairė ir pradėjo veikti. Vaikas pro langą išlipo iš autobuso ir ištraukė mergaitę.

Iki kranto buvo keletas metrų. Tėkmė ir gylis upėje nedideli,tačiau mažyliams jie rimta kliūtis. Be to, ropliai susidomėjo neįprastu judėjimu. Narsus moksleivis ant pečių pernešė 3 vaikus į sausumą. Laimei, atsirado liudininkų, kurie irgi suskubo padėti avarijos aukoms.

Šis atvejis iš tų, kai sakoma „gimė su marškinėliais“, niekas iš jaunųjų keleivių nenukentėjo, neskaitant poros įbrėžimų.

O Nikolas šiandien herojus miestelio gyventojų akyse. Ne kiekvienas suaugęs sugeba greitai susiorientuoti ypatingose aplinkybėse ir tuo labiau rizikuoti dėl kitų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353