Daugelis vyrų stengiasi savo piršlybas, širdies ir rankos pasiūlymą savo mylimajai padaryti kuo originalesniu būdu ir tam griebiasi įvairiausių išmonių.

Norint nustebinti mylimąją, nereikia kūrybinių sugebėjimų, svarbiausia nuoširdžios emocijos, nes priešingu atveju rizikuojate pakliūti į tokią situaciją, kurioje atsidūrė mūsų istorijos herojus.

Kūrybingas fermeris ilgai galvojo, kaip gi čia originaliau pasipiršus mylimajai ir nesugalvojo nieko įdomesnio, kaip užtempti sužadėtuvių žiedą ant karvės tešmens!

Kai tik mergina pamatė „romantiškąsias piršlybas“, ji nedelsiant nufotografavo tai ir patalpino internete su klausimu, kaip sureaguotų merginos į tokį piršlybų būdą.

Reikia pažymėti, kad komentarai buvo labai skirtingi: kažkam tai pasirodė labai juokinga, kai kam šlykštu, buvo ir tokių, kurie gerai įvertino vyro originalumą.

Kaip jūs sureaguotumėt į tokį piršlybų būdą?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353