Anūkas surengė močiutei su seneliu vestuvinę fotosesiją, kurios jie laukė 58 metus

604
Patinka? Duok Like!

Taip vaikinas nusprendė nors ir pavėluotai, bet vis tiek sukurti brangius prisiminimus apie šią iškilmingą dieną.

Fotografai ne šiaip sau yra svarbi bet kokios šventės dalis, ar tai būtų vestuvės, ar išleistuvės. Juk tokia šventė būna ne kiekvieną dieną. Tačiau 85 metų Kundžuti ir 80-metė

Činama neturėjo tokios galimybės, todėl prisiminimų apie laimingą jų dieną neliko. Kai tik jų anūkas, kuris dirba fotografu, sužinojo apie tai, jis pasibaisėjo, todėl pasiūlė surengti jiems fotosesiją.

Fotosesijai ruošėsi rimtai, stilistas ir vizažistas rūpinosi močiute, nepalikdami be dėmesio ir senelio.

Kundžuti parinko stilingą kostiumą,o Činama tradiciškai apsirengė baltu sariu. Pora pozavo kartu, laikydami rankose gėlių puokštes, ir šypsojosi. Taip jie atkartojo iškilmingą vestuvių dieną, kuri įvyko net prieš 58 metus.

Fotosesiją buvo nuspręsta surengti gamtoje, kad pridėtų nuotraukoms harmonijos ir natūralumo. Tuo labiau Indijos Keralos valstija, kurioje vyko veiksmas, garsėja savo pliažais ir palmių miškais. Gautas nuotraukas anūkas publikavo savo Instagrame, kur jos surinko daug patiktukų ir komentarų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353