Amerikos veteranas 75 metus saugojo merginos foto, su kuria susipažino Prancūzijoje karo metu

1957
Patinka? Duok Like!

Ši jausminga amerikiečio Key T. Robinso ir prancūzės Žanin Ganey  meilės istorija prasidėjo tolimais 1944 metais. Tuomet Key T. buvo amerikiečių armijos kariu ir dalyvavo Prancūzijos išlaisvinime.

Jo pulkas stovėjo nedideliame Brie miestelyje. Ten Robinsas susipažino su Ganey. Jaunuoliai pamilo vienas kitą. Tačiau jų laimė buvo neilga. Po 2 mėn Key T.gavo įsakymą palikti Brie ir eiti toliau į rytus.

Jaunuolis svajojo po karo grįžti į Brie ir vesti Žanin. Bet likimas lėmė, kad pasimatė jie tik po 75 metų.

Žanin kurį laiką laukė Key T.ir net po truputį mokėsi anglų kalbos. Bet paskui ji ištekėjo, pakeitė pavardę į Pirson. Žanin išaugino 5 vaikus ir prieš kelis metus tapo našle. Per tą laiką Robinsas irgi vedė ir tapo našliu. Visus tuos metus vyras saugojo Žanin fotografiją.

2019 m Prancūzijoje buvo švenčiamas sąjungininkų išsilaipinimo Normandijoje 75-metis. Tarp pakviestųjų buvo ir Robinsas. Jis liko vienas iš nedaugelio karių, kurie išgyveno iki šio laiko. Dabar jam 96 metai.

Robinsas papasakojo savo prancūziškosios meilės istoriją žurnalistams ir paprašė rasti bent Žanin giminaičius. Tai, kad ji gyva, jis net netikėjo. Juk tiek metų praėjo.

Bet ji buvo gyva. Žurnalistai atrado 92 m Pirson vienuose iš senelių namų netoli Brie.

Žurnalistai organizavo susitikimą. Žanin ir Key T.iškart pažino vienas kitą, apsikabino ir pasibučiavo. „Aš visada tave mylėjau, tu visą tą laiką buvai mano širdyje“,- prisipažino amerikietis.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353