Agurkai nyksta? Skubiai palaistykite juos šia priemone, skinsite derlių iki šalnų

217
Patinka? Duok Like!

Jei vidurvasary agurkų krūmeliai ima leipti, lapai gelsta , o derlius mažėja, būtina skubiai imtis reabilitacijos priemonių.

Laiku patręšus biudžetine priemone, paruošta vos iš dviejų ingredientų, galima lengvai atgaivinti krūmelius ir nuimti puikų didelių ir skanių vaisių derlių.

Efektyvioms natūralioms trąšoms prireiks tik džiovintų gvazdikėlių ir česnakų.

Paruoškite 3 skilteles česnako ir į kiekvieną įsmeikite po 4 gvazdikėlių žvaigždutes.

Užpilkite česnaką su gvazdikėliais 2 l vandens ir palikite stovėti 24 valandas, po to suplakite ingredientus blenderyje. Perkoškite antpilą ir skieskite vandeniu iki 3 l.

Krūmelių šaknų laistymui 1 stiklinė koncentrato skiedžiama 5 l vandens. Po vienu krūmeliu reikėtų išlieti 2 stiklines trąšos.

Geriausio efekto pasiekimui trąšą būtina naudoti kartą per 25-30 d.

Rezultatas bus pastebimas jau po pirmojo panaudojimo: lapų geltimas praeis, užsimegs daugiau vaisių, agurkai ims augti greičiau.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353