9 patarimų dėl Facebook naudojimo

773
Patinka? Duok Like!

Socialiniai tinklai yra skirti prekių pardavimui vartotojui. Nevertėtų patikėti „geraširde“ reklama ir įkyriems pasiūlymams. Facebook‘as jums yra pavojingas., kaip ir kiti socialiniuose tinkluose pasirenkami bendravimo būdai.

Norint minimalizuoti socialinių tinklų jums keliamą pavojų, yra keletas būdų.

1. Pašalinkite iš telefono androido mobilius priedus.

Facebook‘as, jei yra šis priedas, žino, kur jūs esate. Be to, ilgas buvimas socialiniuose tinkluose tik užima jūsų laiką, vietoj to galėtumėte pabendrauti su artimaisiais, mylimaisiais, vaikais ir tėvais.

2. Jūsų individualus telefono numeris

Asmeninės informacijos konfidencialumas jau tampa viešu, jhei jūs naudojatės facebook‘u. Ir adresas, ir telefonas, ir visi apsilankymai tampa vieši, jie tampa prieinami tiems, ko jūs anksčiau neįsileisdavote į savo artių draugų tarpą.

3. Virtualūs „draugai“

Kiekvienas iš mūsu gali stabiliai palaikyti ryšius su maždaug 150 žmonių. O štai draugų kiekis facebook‘e dažnai viršija šį skaičių. Kam jums tai?

4. Facebook‘as reklamuoja „jums reikalingus“ daiktus.

Skyrelyje  www.facebook.com/ads/preferences galima pamatyti jūsų žiūrinėjamas reklamas. Šiuos duomenis marketingo specialistams renka ši programa. Būtina pašalinti nustatymus ir viską nustatyti pagal savo skonį.

5. Pašalinkite galimybę, atpažinti jūsų veidą

Per nuorodą www.facebook.com/settings?tab=timeline nustatykite paskyros valdymą taip, kad kiti žmonės negalėtų jūsų pasiekti. Tai būtina konfidencialumo tikslais.

6. Ant fotografijų nenurodykite vietovės

Be jūsų namų adreso visi gali matyti, kur jūs dažniausiai lankotės, jei atsispindės jūsų buvimo vieta.

7. Neskelbkite savo šeiminės padėties.

Dažnai nutinka taip, kad žmonės išsiskiria, arba laikinai išsiskyrė. Apie tai neturėtų žinoti jūsų facebook draugai.

8. netransliuokite tiesiogiai savo kelionės vaizdų.

Jei namuose tuo metu nieko nėra, vagys iškart pasičiups „karštą“ jauką…

9. Kiek jūs turite vaikų. Maniakai, piktavaliai žmonės, priešai gali pasinaudoti šia informacija. Geriau neskelbkite visam internetui savo asmeninio gyvenimo detalių.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353