73 metų moteris pirmąkart tapo motina, o po metų – našle

658
Patinka? Duok Like!

Erameti ištekėjo už fermerio Radžos Rao 1962 metais. Tada jai buvo 16 metų, o vyrui – 25.Jie mylėjo vienas kitą ir norėjo vaikų, bet pradėti vaiko natūraliu būdu jiems taip ir nepavyko.

Sutuoktiniai kreipėsi į daugelį gydytojų, bandė įvairius gydymo metodus, tačiau niekas nepadėjo. 40-ies Erameti prasidėjo menopauzė ir šansai pagimdyti vaiką dingo. Pora svarstė įsivaikinimo variantą, tačiau taip ir nepadarė to.

Kai Erameti sukako 72 metai, ji sužinojo, kad 30-metė to paties kaimo gyventoja pagimdė vaiką pagalbinio apvaisinimo dėka.

Moteris pradėjo daugiau domėtis procedūra ir surado kliniką, kur dirba daktaras Umashankar Sanakkayala. Gydytojas iš pradžių pagalvojo, kad indei truputis virš 50 ir buvo šoke sužinojęs, kad ji įžengė į aštuntą dešimtį. Tačiau tyrimai parodė, kad Erameti visiškai sveika.

Taip bevaikei porai atsirado šansas tapti tėvais. Jie nepagailėjo pinigų brangioms procedūroms ir moteriai įsodino donorės kiaušialąstę, apvaisintą jos vyro Radžos sperma.

Nuostabu, tačiau Erameti pastojo iš pirmo karto ir sužinojo, kad taps motina 2019-ųjų sausį. Sutuoktiniai buvo labai laimingi, tačiau susidūrė su nesupratimu gimtajame kaime.
Trečią nėštumo mėnesį pora sužinojo, kad turės dvynukus. Erameti buvo sunku nešioti vaikus, tačiau ji visus sunkumus priėmė kaip palaimą.

Moteris pagimdė dvynukes 2019 sausio 5, 38-ą nėštumo savaitę. Laimingi tėvai pavadino dukreles Tama Tulasi ir Uma Tulasi. Mažylės svėrė po 1,8 kg.

Iš pradžių Erameti buvo sunku tvarkytis su vaikais, bet vyras jai viskuo padėjo. Greitai moteris priprato prie naujo gyvenimo ritmo ir ėmė mėgautis motinyste.

Deja, 2020 metų spalį Radža mirė nuo širdies priepuolio, būdamas 84 metų amžiaus.

Sielvartas netekus mylimo sutuoktinio buvo didžiulis, tačiau dukrelės padėjo našlei susitaikyti su netektimi. Erameti pasidarė sunkiau tvarkytis su dvynukėmis, bet jai padėjo giminaičiai ir draugai.

Nepaisant solidaus amžiaus, indė tvirtai nusiteikusi auginti dukras iki pilnametystės. Tačiau ji susitarė su draugų šeima, kad jie pasiims mergaites, jei jai kas nors nutiks.

Po daugelio metų skausmo ir nusivylimų motinystė dovanoja Erameti jėgų gyventi toliau dėl vaikų.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353