67 metai – pats laikas įsidėti silikoną ir užmegzti romaną su jaunu vaikinuku

7392
Patinka? Duok Like!

67 metų Džoan Loid planuoja tekėti už jaunuolio, kuris 38 metais už ją jaunesnis, kad išpildytų savo velionio vyro norą, kuris prieš mirtį reikalavo, kad ji įsidėtų krūtų implantus ir susirastų jauną meilužį.

Tokia ji buvo PRIEŠ (su pirmuoju vyru):

Pensininkė iš Šiaurės Velso (Didžioji Britanija) rado savo naują meilę 29 metų Filo Ebsolmo, su kuriuo ji susipažino per Facebook, asmenyje.

Nepaisant ženklaus amžiaus skirtumo pora tvirtina, kad jie gyvena reguliarų ir turiningą seksualinį gyvenimą, o dabar planuoja atšokti vestuves po to, kai Filas pasipiršo Džoan per jų romantiškas atostogas Kanarų salose.

„Aš niekada nemaniau, kad kada nors vėl susirišiu santuokos saitais, tačiau dabar tiesiog einu kur kviečia širdis. Dabar tikiuosi, kad galėsiu praleisti likusį savo gyvenimą su juo. Aš žinau, kad mes skirti vienas kitam, mes taip tinkame vienas kitam“,- pasakė Džoan.

Džoan buvo 19, kai sutiko šokiuose savo pirmąjį vyrą Deividą ir 1965 metais įsimylėjusi pora greitai atšoko vestuves. Būdama atsidavusi žmona, ji 15 metų slaugė savo sergantį vyrą, kuris kovojo su širdies, plaučių ligomis, kepenų ciroze, cukriniu diabetu ir Alzheimerio liga.

„Prieš mirdamas Deividas man pasakė, kad aš pasididinčiau krūtinę ir susirasčiau jaunutį berniuką po to, kai jis išeis iš gyvenimo. Jis pasakė, kad aš to nusipelniau. Aš žinau, kad jis manimi didžiuosis“,- pasakė moteris.

Džoan pasidarė operaciją pas chirurgą Keviną Henkoką, kuris įdėjo jai į krūtis implantus ir „padovanojo naują gyvenimą“.

Jos istorija buvo tokia neįprasta, kad naujienos apie ją pasirodė laikraščiuose ir ji gavo daugiau nei 500 Facebook pranešimų nuo gerbėjų, tarp kurių buvo Filas, kuris vos keliais metais vyresnis už jos anūką.

„Nuo pat pirmo momento, kai susitikau su Filu, aš pajutau, kad mes sukurti vienas kitam. Mes taip mylime vienas kitą ir mūsų seksualinis gyvenimas puikus – gerai, kad aš tam ne per sena“,- pridėjo ji.

Nors pora dar nenustatė vestuvių datos, sprendimas apie vestuves jau priimtas galutinai.

Pora apsikeitė sužadėtuvių žiedais ir jau kuria ateities planus, tačiau amžiaus skirtumas gali ilgalaikius planus padaryti sunkiai įgyvendinamais.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353