5 seserys nusprendė atsidėkoti tėvams ir padarė jiems foto su vestuvinėmis suknelėmis

209
Patinka? Duok Like!

15 nuotraukų, kurios šildys tėvų širdis dėkingumu, dukterų laime ir jų meile.

Kad atšvęstum vestuves, reikia nemažai pinigų. Ką jau kalbėti apie penkias? Todėl Beki, Lindsi, Keli, Džeimi ir Kesi nusprendė pasakyti savo tėvams „ačiū“ už moralinį ir finansinį palaikymą, kurį jie joms suteikė.

Ir seserys tai padarė labai originaliu būdu – jos surengė fotosesiją su savo vestuvinėmis suknelėmis.

Į fotografę Reičel Blekvel su šia idėja kreipėsi Kesi (antra kairėje). Be Kesi, moteris dirbo ir su Džeimi (antra dešinėje), kurios vestuvės įvyko 2014 birželį.

Bendros fotosesijos idėja merginoms kilo dar iki Džeimi vestuvių. Fotografė sako, kad tada jos nusprendė surengti fotosesiją savaitės bėgyje po to, kai ji grįš iš medaus mėnesio.

Fotografė reikalavo, kad fotosesija įvyktų kaip galima greičiau, kol moterys dar nespėjo pastoti. Jos būgštavimas pasirodė ne veltui, kadangi beveik iškart po fotosesijos 4 seserys ėmė lauktis.

Verta pažymėti, kad visos 5 moterys foto atrodo lygiai taip pat, kaip savo vestuvių dieną.
O čia jos laiko rankose vestuvines foto. Blekvel sako, kad fotosesijos rezultatas labai patiko ir seserims, ir jų tėvams.

Fotografė pridėjo, kad moterų mama negalėjo apsakyti žodžiais savo susižavėjimo ir užsisakė padidintas fotografijų kopijas į savo namus.

Kaip pasakė Kesi, jos tai padarė, kad tėvai pajustų dukterų dėkingumą už tai, kad jie palaiko jų santuokas jau ne vienus metus.

O juk tiesa, kad maloniausia tėvams – tai matyti savo vaikus laimingus!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!