5 būdai atleisti žmogui ir paleisti nuoskaudą

3350
Patinka? Duok Like!

„Atleiskite kitiems, ne todėl, kad jie nusipelno atleidimo, o todėl, kad jūs nusipelnote ramybės.“

Kai mes gimstame, mes nežinome kas yra skausmas, apgaulė ar išdavystė. Visą gyvenimą mes su jais susiduriame ir, jei mes neišmoksime atleisti, visas tas negatyvas kaupsis mumyse ir nuodys mus. Nuoskauda – tai liga. Mūsų sąmonės liga, kuri gali sukelti ir fizinį negalavimą.

„Sunku atleisti žmogui, kuris jus įskaudino, bet jums būtina tai padaryti, kad būti laisvam nuo skausmo ir toliau tobulėti“, – rašo Eckhart Tolle savo knygoje „Šios akimirkos jėga“. Vadovaudamiesi jo patarimais, jūs galėsite atsikratyti emocinio skausmo.

5 būdai, kurie jums padės atleisti žmogui ir paleisti nuoskaudą.

Nebandykite atleisti – tiesiog atleiskite.

Tikslų iškėlimai ir jų pasiekimai – tai mūsų gyvenimo dalis. Tačiau, siekiant naujų viršūnių, nereikėtų pamiršti šio tikrojo momento. Jums reikia suprasti kokiame esate atleidimo etape tam, kad iš tiesų atleistumėte. Nepergyvenkite, jei šiuo momentu jūs toli nuo to, kad atleistumėte – vadovaukitės principu: žingsnis po žingsnio, etapas po etapo.

Neleiskite savo mintims nusistatyti prieš save.

Mes patyriame daug nereikalingo skausmo dėl to, kad iš karto pasisavinam sau savo mintis, vietoj to, kad tiesiog stebėtume iš šalies. Mūsų Ego (aš) visuomet kovoja už kontrolę ir viską, ko mums reikia – atleisti. Nebandykite atsikratyti arba išmesti savo minčių, tiesiog priimkite tą faktą, kad taip yra. Kai tik jūs tai padarysite, suprasite, kad jūsų Ego tiesiog bando jus apgauti.

Pamilkite tuos, kurie jus įskaudino.

„Tamsa negali išsklaidyti tamsos: tai gali padaryti tik šviesa. Neapykanta negali sunaikinti neapykantos: tai gali padaryti tik meilė.“ Martinas Liuteris Kingas

Jums nereikia tai padaryti per vieną dieną, bet žingsnis po žingsnio, bei stiprinti meilę savo širdyje ir su kiekviena diena matysite teigiamus rezultatus.

Susitelkite dėmesį į tai, kad pasijaustumėte geriau.

Kad ir kaip paprastai tai skamba, daugelis užmiršta šį patarimą. Mūsų pasaulis kupinas kančių tik todėl, kad žmonės savyje laiko skausmą, o paskui perduoda jį kitiems.

Jei norite sustabdyti šią grandinę, jūs turite suprasti, kad galite kontroliuoti savo emocijas, ir kiti negali padaryti joms įtakos, nebent jūs leisite jiems tai padaryti. Sutelkite savo energiją į naują save, ir negriaukite kitų.

Atminkite: nėra tobulų žmonių.

Mes gyvename pasaulyje, kuriame žmonėms būdinga daryti klaidas, beje ir daryti gana dažnai. Kai kurios klaidos kelia rimtas pasekmes, o kai kurios daromos atsitiktinai, be blogų ketinimų. Visi mes stengiamės tiesiog išgyventi ir dauguma iš mūsų nesąmoningai trokšta blogio kitiems.

Mes visi plaukiame ta pačia jūra, priešinamės tai pačiai srovei ir stengiamės nepaskęsti. Ne visada mums tai pavyksta. Ar tai reiškia, kad mus reikia bausti? Leiskite žmonėms daryti klaidas bei tobulėti ir prisiminkite, gal kažkada ir jūs padarėte tokią pačią klaidą.

Jei įsisąmoninsime, kad aplinkiniai yra tokie patys žmonės, kaip ir mes, bus kur kas paprasčiau jiems atleisti.

Jei jūs pasiruošę atleisti ir paleisti, kartokite:

Aš atleidžiu ir paleidžiu. Aš einu šviesiu ateities keliu!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353